Sizle helaleşmeden ölen birisi var mı (haklarım gerçekten haram olsun o kişiye) ?

Bazen öyle zamanlar oluyor ki insanların hayatını mafeden hatta dünyayı cehenneme çeviren insanlar

var evet ölüm gerçeği var ve hayatları son buluyor herkesin benim 2-3 tane kişi var hakkımı helal

etmiceğim hiç zaman kötüsün diyeceksiniz evet kötüyüm öfkeli ve kindar adamım ben benim helaliğimle

cennette girecekse giremezsin daha iyi oda kavuşmasın cennete bende bence böylesi daha adaletli...

Sizle helaleşmeden ölen birisi var mı (haklarım gerçekten haram olsun o kişiye) ?
#pilavüstü
Sizinde hakkınız helal etmediğiniz kişiler var mı ve helal etmeyi düşünüyor musunuz...

Müslümanım evet yanmasını keyifle izleyeceğim ben ne yalan söyleyim bende yanayım oda yansın...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraya hakkımız helal olsun kardeşim

0|1
    0|0
    • Amin Sayın Ali samiyen ve galatasaray şehitlerinin mekanları cennet olsun :)

• Aynen öyle kardeşim bu vatan için çok canlar yitip gitti bizi diğer dünya devletlerinden ayıran en büyük fark bu işte vatan demek namus demektir Türkten korkun mqq gaza geldim kanka 😂😂

• Adam savaşa gitcek birazdan o kadar gaza gelme Kurtuluş savaşı şehitlerimizin ve tüm şehitlerimizin Mekanları cennet olsun :)

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...