Bu hayatı ben secmedim böyle yapmayn yeter?

Evet ben tecavüze uğradım çoğunuzdan daha delikanlı olup söylüyorum bunu benim sırtım dik ama yeter artık bana acinasi gozlerle bakmayın benden tiksiniyomus gibi davranmayin bunu ben secmedim ben istemedim ise girdim or. spu oldu işe cikiyo dediler arkadaslarimi aradm aileleri gorusturmedi nefes almak istedim aranıyor dediler yeter ben zaten bir karanlıktaym ne olursunuz bizim üstümuze bukadar gelmeyin yeter

0|3
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• güzel kardeşim ; hani herkes kınıyor bas bas bağırıyor ya kadın hakları şu bu diye ama yine buna rağmen hala bu olaylar devam ediyor ! işte çevrenki insanlar yüzünden böyle bir yaşam yaşatıyoruz kadınlarımıza! allah onlara akıl fkir versin , okurken sinirden elim ayağım boşandı , bu insanlar nasıl bunları söyleyebilir, üstüne üstlük nasıl böyle ithamlarda bulunabilir! sen kendi seçimlerinin bedelini ödemiyorsun güzel kardeşim , herkes aynı değildir! umursama artık bu insanları çünkü onların acınacak bir hali bile yok! Bundan dolayı o işlerden arkdaşlarından ve ailesinden iyi ki kopmuşum diyeceksin, üzme kendini ciğeri 5 para etmez insanlar için...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben bu yapan insan müsveddelerinin.. tecavüzü kasdetmiyorum orası çook farklı ama kendini adam/insan sanan sana sonrasında böyle davranları kasdediyorum.. kardeşim hangi şehirdesin sen istiyorsan özelden mesaj yaz..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bak güzel kardeşim, tecavüz edilenin değil edenin problemidir. Asıl dışlanması gerekenler o yaratıklardır. Sana bu muameleyi yapanların da onlardan farklı olduğunu düşünmüyorum. İnsana çamur atmak, suçlamak, görmezden gelmek çok kolaydır ve basit insanlar da bu kolay yolu tercih etmektedir.

Sen açık yüreklilikle bunu söyleyebilirken ki sana saygım sonsuz, bazı kendini bilmez üyeler de iş yerlerindeki çalışanları tahrik etmek için çamaşır giymediklerini paylaşabilecek kadar ahlaktan yoksunlar.

www.kizlarsoruyor.com/.../q4680267-bu-herife-ne-ceza-vermeli

Ama toplum öyle bir hale gelmiş ki, sen tecavüze "uğradığın" için "ahlaksız" oluyorsun ama onlar cesur oluyorlar.

Bu yüzden kendini kesinlikle kötü hissetme. Sorunlu olan onlar, sen değilsin.

1|0
    0|0
  • kusura bakma allah size vajina verdi cunku erkegin hata kotuluk tecavuz etmemesi icin onalari sevmelisiniz bilinki zamanlan insanlar cinsellik yapmassa gercekten cok istekli oluyor ve bir zevk icinde hapse girmeyide goze aliyor emin ol insan aptal degil insanlari yargialmakatan vazgecin sen dort dortluk degilken hangi yuzlen yargilayabilirosun kimse erkek ya da kotu olmak istemez yaratilis geregfi zaten zerre insan iyi olamaz

1|0
    0|0
  • bu ülkede maalesef ilk değilsin son olmucaksın.
    beynini kullanmayı ihmal eden hemcinslerim maalesef bu ahlaksızlığı yapmakta sakınca görmüyor ama hesabını nasıl vercekler...

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun, başına gelen şey gelip gelebilecek en kötü şey umarım bundan sonra her şey senin için daha güzel olur

1|0
    0|0
  • üzüldüm cevren fesat demekki

1|0
    0|0
  • Hayirlisi kotu olmus

1|0
    0|0
  • üzülme bişi olmaz bacım takma sana öyle diyenleri

1|0
    0|0
  • Sen ordan taşın çünkü insanoğlu hayvandan daha aşağı konuma düşebiliyor. Sana tavsiyem taşın başka şehire illa ki senide seven biri olacak evlenirsin. Kızlık zarını ister diktir ister diktirme bu senin fikrin zaten seni seven sana inanır

1|0
    0|0
  • çok geçmiş olsun allah yardımcın olsun seni bu duruma düşürenler utansın allah hakkını onlara bırakmasın ya seni dışlayanlar utansın aynısı başlarınada gelebilir allaha emenet et başını eğme dik yürü utanacaksa onlar utansın

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun bayan 😞

1|0
    0|0
  • Keşke herkes senin kadar dürüst ve sabırlı olsa
    Senin seçimin değil dik dur

2|0
    0|0
  • Allah tez zamanda kurtarsın..

1|0
    0|0
  • bana bakarmisin

1|0
    0|0
  • İnsanları niye takıyorsun ki. Sen o. puysan onlarda kardeşim

0|0
    0|0
  • Benimle evlenir misin? Sahiden çok ciddiyim

0|1
    0|0
    • Dalgayi kaldiracak durumda değilim

• Acidigin için tanımadığın birine ictenlikle diyemezsin bunu ama ben zaten hayatımdan evliliği çıkardım

• Ya nolur diyorum bak tanmak istiyorm seni vallahi lütfn özelden çıkar mısın mesaj atmak istiyorum sana

• kim geliyor neden böyle bir fikre sahipsin , hayvanlar aleminde yaşıyorsun hangi şehir burası

0|0
    0|0
  • o kadar mı kötü bir çevredesin ya üzücü bir durum

0|0
    0|0
  • Üzüldüm git başka şehire yerleş kızlığıda diktir evlen bence

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Insanoglu budur iste, bas parmagiyla birine gösterir ve konusur, ama diger üc parmaklarininda kendine gösterdigini düsünmez. Milleti bosver istediklerini desinler sen basina tokadan baska bisey takma ürüp dursunlar, senin yasadiklarini ve kalbini birtek Allah bilir, skma canini kardesim dim dik dur herzaman özgüvenini kaybetme sen sen olmaktan hic vazgecme bu senin hayatin ve kimse burnunu sokamaz, kimseye boyun eyme Allaha sigin, mutlaka bir yol gösterecektir sana

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun, böyle birşeyi kimse kaldıramaz. Çevrendeki insanları takma onların düşünceleriyle sen kendi hayatını daha çok karartıyorsun. Kaderini kabullenmen lazım. Başka şehire taşın evlen.

0|0
    0|0
  • ben de tecavüze uğradım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...