Sizce, hemcinslerinizi veya karşı cinsi sizin gözünüzde itici yapan detaylar nelerdir?

Çift taraflı bir soru oldu biraz :) hemcinslerinizi veya karşı cinsi itici yapan hareketler, sözler, konuşmalar yani kısaca "detaylar" nelerdir sizce?

0|1
11|31

En İyi Erkek Görüşü

• Fok Balığı gibi konuşan kızlara acayip ayar oluyorum.
    Sürekli kendisini Başkasına benzetmeye çalışan Başkalarını taklit eden erkeklere de kılım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Elinde sigarayla yürüyen ve cak cak sakız çiğneyip ağzını yaya yaya konuşan küfürlü kızlar.

Beyefendi görünüp kız arkadaşıyla gece yediği haltı anlatan ya da her hatunu götürürüm kafasıyla gezip , hayali onlarla yatıp kalktığını anlatan erkekcikler.

Sonuç ; varoşları hiç sevmem. 😊

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Çok dirdir eden iyi olmaz.

1|0
    0|0
  • Biz erkekler hoşlanmadığımız hemcinslerimize lavuk deriz.

1|0
    0|0
  • -giyimine dikkat etmemek
    -bos konusmalar
    -kendi espirisine kendi gulmesi
    -sakiz cignemek argo konusmak

1|0
    0|0
  • Çok ve yüksek sesle konuşması, hep aynı şeylerden bahsetmesi, dinlemeyi bilmeyen biri olması, kokan biri olması, ağzını şapırdatması, bencil biri olması, toplum kurallarına saygısız olması, kıro olması, çirkin giyinmesi, eğitimsiz olması ve saygısız olması.

1|0
    0|0
  • Erkek ve kadın kişilik davranış ve görünüş olarak birbirlerinin zıttı olmalı.
    K.. ında daracık kot elinde kocamaan telefon, kanka naber ya. Bu bayan değil, ne olduğuda belli değil.

1|0
    0|0
  • Dişiler: sorgulayıcı olması, detaycı olması, çok sevip en ufak taşta yoldan çıkıp ayrılması.. Kısaca dengesizlikleri.

Hemcinslerim: Dişinin g*tünü çok kaldırması. Kendilerini hint kumaşı sanıyorlar bu beyinli amipler yüzünden.

1|1
    0|0
  • basit insanlari hazetmiyorum

1|1
    0|0
  • Sigara içmesi ve kaba konuşması

1|0
    0|0
  • Yalancılık menfaatçilik

1|1
    0|0
  • Ego bitirir ya direkt.

#AmerikadaMumyaOlmak

0|0
    0|0
  • Ergence davranışlar

0|0
    0|0
  • Düşünmem lazım pikachu

0|0
    0|0
  • erkekler için
    kız gelince kasmaları böyle havalara girmeleri ak görmemişleri derim ben onlara
    kızlar için
    sakız küfür kahkaha

0|0
    0|0
    • :D o havalara girmeyle alakalı vine'lar var ya çok gülüyorum o hareketlere ya :D

• Kızları itici yapan durum; sigara içmeleri ve ağzı bozuk bir şekilde konuşmaları
    Erkekleri itici yapan durum; kızların yanında ağzı bozuk konuşmaları, yere tükürmeleri

1|0
    0|0
  • hem cinslerimde ;
    * kadınsı hareket ve konuşmalar
    * yere tükürme gibi kendini insan ziyanı gösteren hareketler
    karşı cinsde;
    * fok balığı gibi konuşma
    * kendini Adriana Lima sanma
    :)

0|0
    0|0
  • Erkekleri itici yapan çok abaza olmaları
    Kadınları itici yapan ise bencil ve kendini beğenmiş olmaları

0|0
    0|0
  • Varoşları ben de sevmem. Fak Youu varoş insanlar.

0|0
    0|0
  • kılları kiloları

0|0
    0|0
  • uçuyor olmalı

0|0
    0|0
  • Kadınlarda aşırı egolu ya da şımarık olma , aşırı asosyal ve çekingen olma, bakımsız makyajsız olmak, kadın gibi değil erkek gibi giyinmek , aşırı zayıf ya da kilolu olmak.

0|0
    0|0
    • 👏🏻👏🏻 doğru noktalara değinmişsin

• ben her zaman doğru noktalara değerim elimle , dilimle , gözümle... ve doğru noktalara değinirim fikrimle görüşümle damla ;)

• Tayt

0|0
    0|0
  • Dürüst olmaması.

0|0
    0|0
  • sigara küfür

0|0
    0|0
  • Çok konuşan ve boş konuşan insanları sevmem. 2 taraf içinde geçerli

0|1
    0|0
  • Her iki cins için de gülmeyenler, gülmeyi bilmeyenler kadar iticilik olamaz

0|0
    0|0
  • hem cinslerim için şişman olması ve pısırık olması

karşı cins için şişman olması ve baskın olması

0|0
    0|0
  • Ses tonu

0|0
    0|0
  • Soyle bakalim sana karsi beni @dmladmla itici gosteren sey nedir?

0|0
    0|0
  • Hemcinslerim de ve karşı cinste (bu kelimelerde çok komiğime geliyor cins mins hayvanlar alemi gibi neyse) görmeyi istemiyeceğim şeylerin başında koltuk altı kılı geliyor. İkinci unsur ise ter kokmaları. özellikle bayanların ter-parfüm karışık kokmaları. Bunlar fiziksel etkenler. Kişilik olarakta yerli yersiz lakayıt kaba saba konuşmalar direkt her iki taraf içinde elimine edicidir.

1|0
    0|0
  • egoları :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hem cinslerimin boş konuşmssı ve yersiz gülmeleri bana çok itici geliyor

1|1
    0|0
  • Karşı cinsine hakaret eden insanlar.. Bu gece çoğalmışlar, sinirlerim gerildi.

1|0
    0|0
  • Erkeksi tavırlar sergileyen kızlar biraz itici geliyor bana. Herkesin kendi seçimi tabi, bazı insanların karakteri öyle onları dısta tutuyorum ama güçlü profil cizmek icin erkek gibi davrananlar çok yapmacık duruyor.
    Erkeklerde de en nefret ettigim tipler önüne gelen kızı kesen tipler. Bence göz tacizi de fazlasıyla rahatsız edici ve bir erkeğin gozu her kıza kayacak kdr zayıf olması bana cok yanliş geliyor

0|0
    0|0
  • Hemcinsler çok fena her seyi olabilir, karşı cinste de aşırı ukalalik bilmislik yalancilik veya cok sakinlik

1|1
    0|0
  • Kendini beğenmişlik

1|0
    0|0
  • küçük çocuk gibi davranan görmemişlik yapan herkesi ezmeye çalışan küfür eden ve boş konuşan kızlardan nefret ederim
    karşı cinste de boş konuşan ve küfür edenler çok itici ve bir amacı olmayan laçkalaşan insanlardan ve şapırdatanlardan ve zavallılardan yani güçsüzleri sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Küfürlü konuşma tarzı

0|1
    0|0
  • kolye tahammül edemiyorum

0|0
    0|0
  • küfür-argo
    ego
    önyargı
    başlıca bunlar

0|0
    0|0
  • Kahkaha atan ve yolda sakız çiğneyen kızlar bana hep itici geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...