Antalya ya tasinsam gecinebilirmiyim?

Merhaba arkadaşlar yaş 22 benm annemle yaşıyorum annem morbit obezite hastasi ameliyat olması için çok işinin ehli başarılı bir doktor araştırıyoruz bide bu ameliyatlar sanırım en iyi akdeniz üniversitesinde yapılıyormuş. Ben kirsehir de yaşıyorum. Ve çok biktim bazi gormemis insanlardan. 850 ye yakın annem emekli maaşı alıyor anneme baktığım icin de bakım maaşı 800 tl alıyorum. sizce Antalya da gecinebilirmiyim lise mezunuyum ben sozel bolum bitirdim açıköğretim için bu yıl ygs ye gireceğim. Tabi aldığım o bakım maaşı 2 sene gecerli

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 2 sene sonra sıkıntı olur.
    Antalya büyük yer zor olur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul bakırköy dr. Sadi konuk eğitim ve araştıma hastanesi var bu konuda gayet iyi. Hastane yönetimi kötü ama obezite cerrahi grubu başarılı.

Ankara sana daha yakın ankaradada gayet iyi doktorlar mevcut. Taşınmak zorunda değilsin.

Ameliyat süreci yaşlılar için sıkıntılı biraz. Bakım süreci hasta yakını için sıkıntılı.
    Ama sonucuna değer. Süreçle ilgili soruların olursa bana sorabilrsin. Kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Daha once obezote cerrhisinde calismys bir doktor varda kirsehirde o bize basarili bir profosor bulmaya calisiyo

• Doğalgaz pahalıya

• Doğalgazdan değil ısınma masrafından. Klimaları yok. Yazın yanmaya kışın donmaya mecburlar

Erkekler Ne Diyor 4

• gecinirsin

0|0
    0|0
  • 1.600 liraya zorlanırsınız kırşehire benzemez orası. Ucuz ev bulmaya bakın

0|0
    0|0
    • Doğru benzemez ama kirsehirde yaşamak istemiyorum sevmediğim insan cok

• Geçinirsin.

0|0
    0|0
    • Ev kiraları ne kadar orda sanırım 500 600 den fazladır?

• Iş olanakları çoktur degilmi

• Var, var. İş olanağı gayet iyi Antalya'da. En azından Kırşehire göre kat kat iyidir.

• Gecinirsin tabi lux un olmaz bide tedavi masrafi var mı bilmiyomda ortala ma 500 den yuksek bir kira da oturmassan allah yardimcin olsun mecbur sun gitmeye anladigim kadar calisma sansin da yok zor ama derdi veren dermani da verir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...