Ne yapmaya calisiyo?

Benim yakin bir erkek arkadasim var kendisi ile aramz kardes gibi "gibiydi" ama asiri kiskanclik yapiyor sonra birgun geldi bana bir kiz teklif etti dedi napym dedi. bende kanka bildiğin gibi yap ben karismam sen üzülme yeter dedim neyse bunlar ciktilar ama arkadasim hala bana karisiyo ve bunun yüzünden ben dinirleniyorum sürekli ve tepkimi ortaya koyuyorum neyse birgun biz onla konuşurken sevgilisi geldi sevgilisini siniftan kovdu haliyle kizda bana kinlendi ben kac kere dedimki bana yakin davranma. bebn normalde makyaj faln yapan bir kiz değilim bir gün böyle sacimi falan yaptim gittim önce bakti birşey demedi sonra insanların içinde gelmiş beni rezil ediyor makyaj senin neyine falan diyerek. oysa herkes çok sasirmis diğer arkadaşlarım çok beğendiğini faln söylemişti hatta bazilari gözlerini alamadi ama benim kardeşim dediğim adam beni rezil etti ve ben çekip gittim konusmuyorum Şu an mesaj bile atmadi acaba o benle arkadasligini mi bitirmek istiyor? Nasil davranaym?

Güncellemeler:
Bugünde mesajla özür diledi simdi napym ben?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence o sana karşı duygusal bişiler hissediyor.

0|0
    0|0
    • Ama sevgilisi var bana birşey hissetse niye onla ciksin ki

• seni kışkırtmak icin yapmıştır

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşin sana kardeş gözüyle bakmıyor şekerim 😇

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O seni seviyo büyük ihtimalle. Sen imkansız felan desende o seviyordur eminim.

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyor kankalıkla ilgisi yok bunun

0|0
    0|0
    • Ama sevgilisi var benden hoslansa niye baskasiyla ciksin ki

• erkek milleti sen nasılsa kanka diye hep yanındasın seni kıskandırmak istemiş bence ama sevgilisi seni kıskanmış

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...