Acil yardım bakarmısınız?

Şimdi yoldan geldim yurda giriş yaptim 2 bavulum vardı tek tek odaya getiriyordum 1. sini getirdim bir baktım yatağımda biri yatiyor 2. bavulu getirdiğimde kızı uyandırırim diye düşündüm geldiğimde yatağımi toparlayip gitmisti. Ama ben Şu an o yataga giremiyorum bitlisi var hastasi var midem bu laniyor Şu an çok uykumda var napacami bilemedim. Yarın kıza nasıl bir tepki vereyim?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Minik yoldan geldin ve yorgunsun.
    Dert etme yat uyu.
    Sabah kalkınca önce duşa girersin.
    Sonra da çarşaflari toparlar makineye atarsin.
    Aksama da kurur zaten.
    En doğrusu bu. ..

1|0
    0|0
    • Haklsin galiba teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin yatak park da falan mı? Gelip geçen, canı isteyen yatabiliyor mu?

1|0
    0|0
    • Kyk yurdu yeni yerleşmiştim zaten oda arkadaşımın arkadaşı yatiyor ki oda arkadaşımı bile doğru düzgün tanımıyorum

• Çarşafı, yastık kılıfını, nevresimi havalandırıp ters yüz yap, çaresini uyanınca düşünürsün.

• O kadar önemsemeyin çarşafları değiştirin yatın. Otobüste vapurda binlerce insan aynı yeri tutuyor, aynı yere oturuyor. Rahatsız oluyor musunuz?

0|0
    0|0
  • Yurtdışından mı geldin nerdeydin.

0|0
    0|0
  • Eskiden Buralar dutluktu de ;) yapmış bir ayıp sende insanlığını yitirip yapma bir ayıp güzel konuş birdaha olmazsa sevinirim gibi sonuçta sana ait bir yatak paylasmak istemeyebilirsin o kim oluyor köpek :)

0|0
    0|0
  • sen benim yerimde olsan bu kadar yoldan gelmiş olsan izin almadan yatağında yatmış olsan ne yaprdın bana diye sor üste çıkmaya çalılşırsa iki tane patlat

asıl çözüm ise yastık kılıfı yorgan örtüsü ve çarşafı değiştir ve yat madem uykun çok

0|0
    0|0
  • kirlimi yataklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...