Kapat

Çok ilginç bir rüya gördüm. Tabirden anlayan var mı?

Arkadaşlar yaklaşık 45 dk önce beni etkileyen değişik bir rüya gördüm unutmamak için hepsini tek tek yazdım. rüyamda kalabalık bir yerde aniden biri rahatsızlanıyor ve tüm herkes seferber olup adam ölüyor yol açın diye bağırarak ambulansa doğru taşımaya çalışıyordu ortada bir ambulans olmamasına rağmen ve herkes panik halindeydi. ben de görünce onların yanına yanaşıyorum ve hemen taşımaya yardım etmek istiyordum ama sanki o kalabalık rahatsızlanan kişişiyi değil de istemsizce beni ileri doğru itiyorlardı ve arkadan bir kişi o kadar kalabalık insan içinde hastayı falan boşveriş kafama silah dayayarak suçlu ararmış gibi silahı benim kafama dayadı ve benimle beraber 8-10 kişiyi bir odaya çekti ve sonunda o kişiyle odada sadece ben kaldım, taşınan adam boşverilmişti. ben masum olduğumu anlatmaya çalışıyordum ama o ısrarla bana bişeyleri göstermeye çalışıyordu ben anlayamıyordum ama o çok emin şekilde bana suçlu olduğumu ima ediyordu. herkesi dışarı çıkardı o hasta adam noldu orasını bilmiyorum ama bana bazı şeyler gösterdi ve ardından hem beni hem kendisini karşılıklı oturtup bir kağıt üzerine arapça birşeyler yazmaya başladı ve bununla beraber kısa boylu figürler (cinleri temsil eden figürler) çizdi. arada bana diyordu ki ne yapacağını çok iyi biliyorsun ama bana dil ile anlatmıyordu, sadece ellerini açıp ağlamamı ima ediyordu. ben anında tövbe etmeyi ima ettiğini hemen anladım ve ben de o panikle ve tüm samimiyetimle bunu yaptım gerçekten ellerimi açıp ağlıyordum. ardından tamam sen serbestsin şimdi dışarı çıkabilirsin dedi ve çıktım. çıktığımda dışarıdaki bayan, erkek karışık insanlar bana şaşkın gözlerle bakıyorlardu ve ağlamanın ve üzüntünün vermiş olduğu etkiyle, insanlar bana bakıyorlardı ve görüntümden dolayı şuna bak ne kadar da masum falan diye kendi kendilerine konuşuyorlardı. devamı sığmadı güncellemeye atıyorum.

Güncellemeler:
sonra aniden bana samimi olduğum eski lise arkadaşlarımla karşılaştım. 4-5 arkadaşım sırayla benimle konuşmaya çalışıyor ve ısrarla bana diyolar ki Burhan bak düğünün olduğunda çağırmazsan konuşmam bir daha. düğününde kesin çağırıyorsun beni oldu mu diyorlar ama hepsi tek tek ve ayrı ayrı bunu bana tembihliyorlardı. ben de merak etmeyin tabi çağıracam hepinizi diyordum. yani rüyanın sonu böyle mutlu şekilde bitiyor.
NOT: son 1 senedir herşeye tövbe edip namaz kılan biriydim arkadaşlar. Daha evvelinde de bana rüyamda gerçek bir ölüm tattırılmıştı ve uyanamayacağımı sanmışken hayata geri dönmüş gibi uyanmıştım. Ben bu son gördüğüm rüyanın da uyarıcı olduğunu düşünüyorum çünkü gerçekten son günlerde daha önce etmiş olduğum tövbemi herşeyi unutup sapıttım biraz. Bu rüyayı görmeden önceki 2-3 gün boyunca yeni tanıştığım kız ile evli olmamamıza rağmen cinsel mevzulara çok aşırı girdik ve açıkçası biraz ileriye gi

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ulu orta ruya mi anlatilir. Ustelik hayir olsun ins bile dememissin

0|1
    0|0
    • dedim onu kendi kendime merak etme. bu arada güncellemedeki not kısmını okudun mu

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilinçaltınıza yerleşmiş birtakım düşüncelerin tesiri olduğunu düşünüyorum bu rüyanın.

0|0
    0|0
    • hiçbirşey tesadüf değildir. cinsellik mevzularına girdikten sonra başıma geldi. Allahın razı olmadığı işleri yaptım ve beni uyardığını düşünüyorum.

• abi rica ediyorum ne pskolojisi ya, pskoloji dediğiniz şey bilimin ispat edemediği metafizik varlıkların aldatmacasından başka birşey değil bana göre.
      Ya bilinçaltı diyorsunuz da bu senaryoyu beynim uyku halinde nasıl kendi kendine kurup üretecek sonuç olarak kötü birşeylere işaret ettiği kesinken ve kısa zaman önce dini açıdan iyi birşey yapmadığım ortadayken. Tesadüf, psikoloji falan işin bahanesi.

• Yanlış yorumluyorsunuz söylediklerimi. Tesadüf demiyorum. Beyniniz elbette kendi kendine üretemez. Demek istediğim şu: Vicdanınızı rahatsız eden şey (inancıniz) hayatın her alanına yansır, rüyanıza da yansımış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Birazını okuyunca sıkıldım fakat burdan yola çıkarak kitap yaz başkan tutar

0|0
    0|0
Yükleniyor...