Hayatimi kaydirdim?

Garip gelcek biliyorm ama etrafmdaki herkes sikayetci benden yanls seyler yaptm hastayken kendime hakaretler sunlar bunlar herkes ne yasadigimi bilmeden rahatsiz oldugumu bilmeyenler vardi beni yargilayip adimi cikarttilar dedkodumu yaptilar yasadigim sehirde cok kotu bir sekilde adim cikti ustelik hastayim ve ilac kullanmaktan biktigim icin ilaci biraktim daha kotu bir hale geldim su an kendikendime konusmaya basladim hakaret etmeye kendime zarar vermeye bunu soylemeye anliycaginiz hayatimi karmancorman etmeye basladim elimde değil anne babaya anlatiyorm anlamiyolar ona buna yaziyorm yanlis anliyo kendikendime yaziyorum zaten surekli kendikendmleyim biktim bu yasadiklarimdan gitsem birakmiyo bu insanlar daha cok zarar vermeye basladim kendime kafamda da boslk hissi var bitakim seyler yasadim bir de herkesin bilmesine ayri takiyorum dilime vurdu herkese zarar veriyorm elimde olmadan napmam lazim benim aile bile anlamiyo ataklar geciriyorm elimi agzimi bagliyolar kusuyorm ya cok kotu seyler yasiyorum artik bastirdigim kendikendime konusmalarim onlar yanima gelince susmak yerine onlara da konusuyorum elimde degl kimse anlamiyo cok fazla konusuyorum kafam git geller icide surekli bir bosluk var saman gibi artik olmek istiyorum yardm edin

Güncellemeler:
Dogruyu ynlisi ayirt edemiyorm ayrica. bsy ypiyirum pismn oluyorum napmam lzm benim

0|0
41

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...