Hayatimi kaydirdim?

Garip gelcek biliyorm ama etrafmdaki herkes sikayetci benden yanls seyler yaptm hastayken kendime hakaretler sunlar bunlar herkes ne yasadigimi bilmeden rahatsiz oldugumu bilmeyenler vardi beni yargilayip adimi cikarttilar dedkodumu yaptilar yasadigim sehirde cok kotu bir sekilde adim cikti ustelik hastayim ve ilac kullanmaktan biktigim icin ilaci biraktim daha kotu bir hale geldim su an kendikendime konusmaya basladim hakaret etmeye kendime zarar vermeye bunu soylemeye anliycaginiz hayatimi karmancorman etmeye basladim elimde değil anne babaya anlatiyorm anlamiyolar ona buna yaziyorm yanlis anliyo kendikendime yaziyorum zaten surekli kendikendmleyim biktim bu yasadiklarimdan gitsem birakmiyo bu insanlar daha cok zarar vermeye basladim kendime kafamda da boslk hissi var bitakim seyler yasadim bir de herkesin bilmesine ayri takiyorum dilime vurdu herkese zarar veriyorm elimde olmadan napmam lazim benim aile bile anlamiyo ataklar geciriyorm elimi agzimi bagliyolar kusuyorm ya cok kotu seyler yasiyorum artik bastirdigim kendikendime konusmalarim onlar yanima gelince susmak yerine onlara da konusuyorum elimde degl kimse anlamiyo cok fazla konusuyorum kafam git geller icide surekli bir bosluk var saman gibi artik olmek istiyorum yardm edin

Güncellemeler:
Dogruyu ynlisi ayirt edemiyorm ayrica. bsy ypiyirum pismn oluyorum napmam lzm benim

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle geçmiş olsun, en sağlıklısı profesyonel bir yardım almak.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herşeyi yoluna koy

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• tek çare profosyenel bir yardım al canım..

0|0
    0|0
    • Evden disari cikartmiyolar ki kukuman kusu gibi kendileri evde ben de evdeym ne arkadasim kaldi bu olay yuzunden ne esim dostm herkes kotu biliyo o daha kotu yillardir ne yasadigimi bilmeden

• hımm anladım canım.. üzüldüm.. ama annene söyle bir pskolğa veya psikiyatriye gidelim dersen seni anlarlar..

• Ne yasadin da boylesin uzuldum okurken :(

0|0
    0|0
    • Bipolar var. onceleri kimseye anlatmazdm hastaligimi ailem de beni korumaya calisirdi sonra dilime vurdu hastaligimi anlatmaya basladim artk kimseyi gormek istemiyorum aile beni anlamiyo ise girsem ya kovuluyorum ya kndm cikiyorum enerjm cok az ustelk insan iliskilerimde de konusucam diye kiz erkek konusup onume gelenle adimi cikartmisim hic kmse anlamiyo beni saglkli bile. dusunemiyorum naptigimi bilmeden yanlslar yapiyorum hala bu hastalikla yasamak zor evlenemiycegini bir hayat kurmiycagini bilmek daha da zor herkesin uzaklasmasi da zor ve yanlis bilmeleri cok cok daha kotu. intihari denedim bir ara saglikli dusunemedigm bir donemdi midemi yikadilar kafayi yemek uzereyim

• Seni tanimayan yeni insanlar bul o zaman. Aslinda insanlara ihtiyacin yok Allah yeter. Ilaclarini kullaniyor musun yoksa biraktin mi?

• Biraktim

• tipin kaymasın da.

0|0
    0|0
Yükleniyor...