Kızlar neden açık giyinir?

Acaba diyorum öyle onlara aşık olcagımızı falan mı zannediyorlar. veya ciddi düşünüceğimizi. O gögüslerinizi ve kalcalarınız gözümüze sokmayın kızlar tamam bakıyoruz ama sizle ciddi bişi olmaz. Düşünen erkek varsada tebrik ediyorum. Var mı beyler yolda giderken iç geçirdikleri bir kızı ailenizle tanıştırıcak? Kızlar ya siz amac ne? Sonra biz obje değiliz ah kızlar ah?

Güncellemeler:
Kasap bile etlerini bu kadar açık satmıyor be kızlar :D
guncel

2|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• çoğu insan rahatı için giyinir genç; elalemin ne diyeceğini de elalem düşünsün zaten.
    bu açık kapalı muhabbeti 50 yıldır bu ülkenin başında belaydı; her kes kendi doğrularını yaşasın

1|0
    0|0
    • he he.

• madem medeni cesaretin var bu saçma sapan fikirlerini gizlenmeden paylaş. kapı arkasından konuşmak; başkalarının hayatlarını yargılamak çok kolay

• Gizlenmesem nolcak anasını satayım? Canlı showmu olcak profilm cıknca neyden bahsedıon mk

Kızlar Ne Diyor 9

• valla onu bende anlayabilmiş değilim henüz. vardır elbet geçerli bir sebebi :)

0|0
    0|0
    • vardır vardır bılmezmıyız

• Açık giyinen biri değilim ama inan bana açık giyinen çoğu kız erkekler için giymiyor kendine yakıştırdığı, beğendiği için giyiyor başka bir şey için giyenlere bir şey demiyorum.

1|0
    0|0
    • ben karşı değilim fakat tamamen reklam amaçlı olduğunu düşünüyorum tamamen ilgi çekmek için bence kimse itiraz etmesin yani. moda, şıklık falan tamamen hikaye :D

• Sonuc olarak begenılme psikolojisi

• @CaptainWalkerr Ben bir şeyi ilgi çekmek için giymem gerisi benim için boş başkası ne yaparsa yapsın.

• Erkekler ka şar kızları sevgili görüyolar ii kızları değil

0|0
    0|0
  • bugüne kadar gördüğüm en güzel detayyyy hahahah hadi açık giyinen hatunlar toplanın bende merak ediyorum😬

0|0
    0|0
    • ahaha cok samimi bir yorum :D

• tamam olur tartısırz takip göndercem sana :D

• tamam sessiz olun uyuyorum 😴

• Ben de erkek olsaydım açık bir kızı kabul etmezdim

0|1
    0|0
  • Kadınların bedenini metalaştıran erkeklerdir. Bu yüzden açık giyinme ve makyaj ortaya çıkmıştır, kanımca. Sen kendini bunun dışında tutabilirsin dostum.

0|0
    0|0
    • Biz çöm eğil havla desek havlıcaklar yani

• Bu konu o kadar basit bişey değil yalnız, yanlış anladın sen :))

• erkeklerın ılgı alanına gırmeye calısıyorlar bılıyorum.

• Dikkat çekmek için.

0|0
    0|0
    • yatağa atılmak ıcınde olabilir

• Saygı duyulacak bişi değil bence :D

• Tiye alıyorum yani olsun mıllet geneleve gitçek değil hep bu kızlar sağolsun :D

• Gözlerinize hakim olun gözünüz kör mü sizin için giyindikleri ne malum siz de sapıklığınızda dahi kadinlari suçluyorsunuz her zayıflığınızda her adiliğinizde kadın suçlu

1|0
    0|0
    • Hahah gözlerinize hakim bak bizim ıcın sıkıntı yok istersenız cıplak gezinde. Ha şunuda unutma poponu basını acmak kadınlık değildir. Kadınlık edep gerektirir. Edep nedir bilir misin? Oturup kalkmasını konusmasını giyinişe yaptıgı harektlere dikkat etmektir. Anneanne söyle anlatsın.

• Sen de dedene söyle sana gözlerini sakınman gerektiğini kadını baş üstünde tutman gerektiğini vs. anlatsın tabii o da ataerkil toplumun destekçisi değilse. Sen kadınları yargılayamazsın erkek başınla. Bir şeyi yargilayacaksan önce tecavuzcu hemcinslerini yargila sonra gel kadına laf söyle tamam mı

• tecavüzcü hemcinslerımı? Saf karı erkegınde iyisi kötüsü var. Siz kadınların yok mu? Hapishaneler ozaman sadece erkeklerle dolu olurdu. Hep sütten çıkmıs akkasıksınız dimi haha kadınların yaptıgı pıslıkler erkeklerden beter artık. Anlatma bana kadınları.

• Tercih meselesi

0|0
    0|0
    • evet tercih ediyoruz yatakta.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kadınlar zaten her zaman, her yerde ilgi topluyorlar. Fakat sadece kendilerine özel zannediyorlar. Bu ilginin tüm kadınlara yapıldığını öğrendiklerinde, diğerlerinden daha fazla dikkat toplama hedefiyle daha fazla açıyorlar, dar giyiyorlar, cinsel kimliklerini ön plana atıyorlar. Tüm ilgi kendisinde toplasın, başka kadınlara ilgi gösterilmesin istiyorlar bir ortamdayken. Temel prensip bu. "Sıcak, rahat, kendime yakıştırıyorum" gibi cümleler sadece çalınan minarenin kılıfı.

0|0
    0|0
    • Kısaca mal diyebilirmiyiz bunlara?

• Egolarının kölesi, aciz insanlar denebilir. Sadece cinsel obje olarak bakılmalı ve insan muamelesi yapılmamalıdır.

• Öyle istediği için

1|0
    0|0
  • 0ruspu ruhlu olduklari icin kalpten onlar da biliyo dediklerimin dogru oldugunu onemli olanda budur zaten benim icin

0|0
    0|0
  • Cinsel obje haline gelmeyi seviyorlar demek ki.

0|0
    0|0
  • Merak etme zaten onlar da senle ciddi düşünmüyor.

1|0
    0|0
    • Senle düşünüyorlar yani yalaka? :D

• Hata yaptıklarını farkedince çook geç oluyor. Ama uyarıda bulunsanız sanane be derler. Asıl merak ettiğim aileleri nasıl izin veriyor ya da görmezden gelebiliyorlar.

0|0
    0|0
  • sen sor diyedir.

0|0
    0|0
  • Eğlenilecek kız olduklarını göstermek için.

0|0
    0|0
  • Gösterip vermemek için açık giyinirler ve çirkinler yapar daha çok

0|0
    0|0
  • Çok açık bir yerde yaşıyorsa çok açık bir aileden gelmediği halde giyineni var neyin kafası bu evde kaldı dye zırlar birde

0|0
    0|0
Yükleniyor...