Bu millet Club'lar da ne buluyorlar? Nerde akşam orda sabah misali?

Bana öyle geliyor ki eğlenmek için değil de... direk olucak olursam karı kız ayarlamak için gidiyolar. Sözüm erkekleri anladığınız üzere... neden böyle? Nedir yani derdiniz kardeşim? Zaten böyleleri yüzünden.. Club/Bar denildiği zaman akla başka şeyler geliyor. Yalan mı?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Alkol almadan eğlenemeyen insanlardır. Enerjilerini okumaya, gezmeye, görmeye, keşfetmeye değil de kapalı mekanda tepinmeye, et teşhirine ve et dikizlemesine adamışlardır. Alkol, sigara, yetmezse uyuşturucu ile beyin uyuşturmayı özgürlük sanırlar. Sorsan hepsi insanlık anıtıdır da, hayvanlar gibi yemek içmek çiftleşmek dertleri vardır. Çürümüş insanlardır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bilmiyorum ben eğlenmek içmek müzik dinlemek için gidiyorum ama çok aşırı doz düz mantık içeriyorsun ne yazık ki. Kızlar olarak neden gidiyorsunuz mesela? Eğlenmek için. Yani erkeklere illaki laf söylemekse amacın söyle başlaya bilirsin. Bunlar neden nefes alıyor karı kız için mi falan? Ben haftanın 6 günü 14 saat çalışıyorum. Senin eğlendiğin günler benim yoğun günlerim oluyor. Evli değilim bu yüzden çocuğumda yok. kimseye zaman ayırmak zorunda değilim ki tatil öncesi bir gün ya da işten çıkışta gece kulübüne gidiyorum. işim karı kız değil olsa yaptığım işten dolayı ilgi çok var ancak normal standart bir insanım. O kulüplere gidenlerde standart birer insan. Siz bıkmadınız mı at gözlüklerinizi taşımaktan?

0|0
    0|0
    • çok özür dileyerek devam ediyorum. Aşağıdaki yorumlarını okuduğum kadarı ile yok kadeh geliyor yok gül geliyor vs. Kusura bakma sanırım gittiğin kulüpler pek iyi değil. İstanbul'da değil isen bilemeyeceğim ama gece hayatına oldukça hakim biriyim. Çoğu kulüplerde söyle uygulamalar vardır. Bu kulüpler İstanbul'da özel yerleri olan kulüplerdir. Mesela erkek erkeğe giremezsin kapıda tanıdığın biri yoksa ki o tanınma da senin geliş performansına, nasıl geldiğine, hangi araba ile geldiğine, içeride nasıl davrandığına bağlıdır. Misal içeriye girmek istediğin kulübe sürekli erkek erkeğe gitmeye çalışırsan bir giremezsin. Belli bir süre sonra erkek erkeğe gire bilirsin. Ayrıca bu kulüplerde tanınsan bile kimsenin masasına içki götürmez garsonlar ya da gül götürmezler. Bu işten atılma sebepleridir. Bence artık genelleme yapmaktan vazgeçin bence.

• At gözlüğü derken? Bak arkadaşım. Derler ya laf la peynir gemisi yürümez diye. Seninkiside o misali olmus. Kendi adına bişeyler söylüyorsun ok. İnanırım inanmam ayrı mesele. Fakat bunu genellemen yani eğer öyleysen

• Genellemene gerek yok. Senin gibi istisnalar a ne mutlu diyip geçerim. Bye.

• yalan

0|0
    0|0
  • Kızlar daha meraklı öyle ortamlara. Yani onlar da mi kari kız için?

0|0
    0|0
  • Gece oraya giden kizlarin %80 i sarhos cikar ve biriyle muhabbet kurabilirsin ve o gece karsilikli istek uzerine ewde biter dert tasa çaba yok :)

0|0
    0|0
  • Napsinlar yazik

0|0
    0|0
  • Zaten erkekler onun icin gidiyor ne icin gidiyor ya

0|0
    0|0
  • Yalan herkez partner bulmaya gitmiyor kimisi sitres atmak icin kimisi dans vs icin sizin iciniz fesat hada hic club gitmemissiniz

0|0
    0|0
    • bir bayan olarak böyle düşünmem gayet normal değil mi? Gidiyosun stres atamıyorsun ki... yok masaya birden kadeh ler gelir.. onun bunun jesti.. yok güller gelir şundan bundan bir küçük jest... normal mi? ya da bır bana böylesi denk geldi

• Sen tek gidersen normal

• Ben hiç sevmiyorum şahsen gidenlerde hippi tarzlı tipli club yerine güzel cafeler var. Akustik musical. Çalan. O tür yerler daha cazip geliyor.

0|0
    0|0
  • Bundan sanane?

0|0
    0|0
  • Ne alaka yahu.. Arkadaşlarla eğlenmek için gidiyorum ben. Kız arkadaşım varken onunla da gitmiştim.

0|0
    0|0
  • sen hiç clupte beş vakit namaz kılan bir kız gördün mü?

0|0
    0|0
  • Seninki gidiyor sanırım.

0|0
    0|0
  • Dedi club/bar gidemeyen cici kiz.

0|0
    0|0
  • Oraya gidenlerin amacı belli. Erkeğin de kadının da...

0|0
    0|0
    • Al işte... bu zihniyet olduğu sürece ohoooo...

• kes sesini bana cevap verme sanane benim zihniyetimden keşke hepiniz benim gibi olsaydınız.

• Hade lennnnnn

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklisin

0|0
    0|0
  • Saçma sapan yerler

0|0
    0|0
Yükleniyor...