Neden tüm pislikler Adana'dan çıkıyor?

Neden tüm pislikler Adana'dan çıkıyor?

Nedenini merak ettim.

0|1
6|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tüm pislikler Adana'dan çıkmıyor güzel kardeşim. Şöyle anlatayım, yazın gerçekten dayanılmaz sıcak bir memeleket, haliyle insanlar sinirli oluyorlar, ha bu insanı sinirli yapmalı mı tartışılır ama öyle görmüşler. Öyle oluyorlar. Bu güneşe mermi olayının bir açıklamasıydı. Bence komik de.

Adana'nın bir demir köprüsü var, orayı geçince esrar hap, torbacı camiası... Kafalar güzel, eğitim seviyesi düşük... O köprünün berisinde olay çıkmadığı için (adliye hariç) haberciler köprü sonrası ile ilgileniyor ve sanki çok olay varmış burası lanet bir yermiş gibi anlaşılıyor. Oysa bir hayli sakin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• yerlilerini bilmem lakin çok göç almış bir il adana ve türkiyenin eğitim sistemi de ortada.
    benim valide 100 küsür yıllık istanbullu; İstanbullu gençler için de pi. ç derler; ben de onlara pi. çliği bu şehre siz getirdiniz; beğenmeğen defolup gitsin mağarasına derim.
    işin özeti bu. youtubede 11 küsür milyonluk bir video var ve uyuşturucu madde övülüyor bu videoda; sence devlet o videoda ki gençler hakkında yasal işlem yapmış mıdır? keza aileleriyle görüşüp bu çocukların nasıl bir ortamda yetiştiğine dair aile bakanı devreye girmiş midir? hiç sanmıyorum. bu gençler büyüyünce bilim adamı mı olacak? ya it olacak, ya da uğursuz. vergi toplamakla devlet olunmuyor!

0|0
    0|0
  • Ben gayette temizim :(

0|0
    0|0
  • gerçekten doğu akdeniz kadar maganda kültürünü yemiş bir toplum yok bazı arkadaşlar laiklik falan demiş ama alakası yok antalyadan itibaren bıçakçı çomar kültürü başlıyor. birtek mersin normaldir o bölgede güneydoğu bölünmesin diye ölürüm ama aynı şey o bölge için geçerli değil :D adana merkez ölsün ordaki herkes

0|0
    0|0
    • Mersin adanadan beter degil mi ya :D

• bende öyle düşünüyordum toprak alanı içinde yaşıyanlar öyle olabilir adananında o hale gelmesinin sebebini araştır :D :D ama türkiyede mersinlilere bakarsın kendi yerlileri iç anadoludan daha medenidir

• Antalya nin neyi var ki

• Ne alaka

0|0
    0|0
  • havadan

0|0
    0|0
  • Allahın adamıyık derler ama Allahın hıyarladırlar %90 ı

1|1
    0|0
  • Adanada iyi tanıdıklarım insanlar, kötülerden hayli fazlaydı. Bana göre hep Mardin ve Tunceliden çıkıyor.

0|0
    0|0
  • ne alakası var?

0|0
    0|0
  • Kültür farklılığı, laik türkiye'ye adapte olamamış orta doğulu kalmış bir yer.

0|0
    0|0
  • Tüm pislikler Adana dan çıkmıyor ya haber ajanslari Adana 'nin kotu yerlerini haber yapiyor genelde yoksa Adanada hic olay olmaz merkezde

0|0
    0|0
  • saçmalık.

0|0
    0|0
  • Çünkü 3 var 5 var 3 yok 5 yok

0|0
    0|0
  • Ne alaka pislik heryerde var..

0|0
    0|0
  • adana korku başkentidir

0|0
    0|0
  • Dayıya sorsan bilirdi halbuki.

0|0
    0|0
  • adana adana adana merkez patlıyo herkez kürtten olsa evliya koma avluya çünkü adanalılarda kürt :D

0|0
    0|0
  • Swinger ile meşhur ilimiz

0|0
    0|0
  • Mesela neyi merak ediyorsun 1.5 yıl kaldım 😊

0|0
    0|0
  • her yörenin insanının bulunduğu ve tamamen tek yörenin insanının bulunduğu şehirlerden korkarım.

0|0
    0|0
  • Niye mi 5 milyon verdi?

0|0
    0|0
  • Sahi bende merak ediyorum onu:D

0|0
    0|0
  • çünkü yozlaşmış bir il. eğitim yeterli değil.

0|0
    0|0
  • Çingene diyarıda ondan.

0|0
    0|0
  • Algınız yönetilmeye çok açık. Adana, Samsun vb. illerle bağdaştırılan haberlere bakış açınız, yaşananların oraya mahsus olduğu değil, orada görev yapan polis muhabirlerinin bu tür konuları iyi takip etmesi ve toplum hassasiyetini de bilerek derinlemesine haberleştirmesi yönünde olduğu zaman daha sağlıklı bir yaklaşım olur.

0|0
    0|0
    • 10 senedir adana da yaşayan biri olarak tekrar edeyim.
      Adana pislik dolu bir şehir.

• Böyle saçma genelleme olmaz.

0|0
    0|0
  • Adana merkez patlıyor herkes hepsi değişik kafalardalar :D

0|0
    0|0
  • insanlari cok pis... erkegide kadinida..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ne oldu ki :s

0|0
    0|0
  • allahın adamı oldukları için olabilir

adanalıyık allahın adamıyık sdgfdf

0|0
    0|0
  • Dediğin çok ayıp.

0|0