Neden yaşıyoruz?

Şu hayata anlam veremiyorum. Yaşanan sahneler sanki daha önce yaşanan şeylerin devamı gibi. Bitti gördüğümüz herşeyin sanki devamı... Anlam veremediğim bir döngüde girdaba girmiş boğuluyor gibi hissediyorum. Bunun içinden çıkmak için ne yapmak gerek?

0|2
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• senin hayatında bir boşluk var tam olarak sebebini anlayamadım yazdıklarından, ama birşeyler eksik, ya birşeyler yaşayıp onun baskısı altında eziliyorsun ya da büyük bir eksiklik var yaşamında. Tahminen nedenini biliyorsun ama burda bize söyleyecek cesareti sergileyemiyorsun hatta belki kendine bile itiraf edemiyorsundur. Önce kendinle bir konuş derim.

0|0
    0|0
    • merak ettim bir sebebin mi var böyle hissetmekte

• bir sebep yok daha soğrusu çok sebepler yığıldı ama akışına bırakıldı Şu an hayatımda herşey yolunda gibi olması gerektiği kadar mutlu olması gerektiği kadar kaygılıyım. Sadece şuanda içinden çıkamadığımız bu döngü beni korkutuyor herşeyden evden çıkmak dahi istemiyorum

• konuşma tarzında, cümlelerinin kuruluşunda bile bir isyan etme var. başta sen kendine yardım edebilirsin, burdan söyleyeceklerimizin sana pek bir yardımı olmaz, çözümü sevdiklerinde güvendiklerinde arkadaşlarında ailende ara, senin için en iyi ilaç sevdiklerinde.

En İyi Kız Görüşü

• Ölmek için yaşıyoruz, yaşamak için ölüyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çıkamazsın. Sürgünsün burada. Hepimiz yani en azından bazılarımız da aynı şeyi yaşıyor. Bu anlamsızlıklar silsilesinde hayata anlam katacak amaçlar ve uğraşlar arıyoruz. O yüzden kendine rota belirle ve o rotada sal hayatını gitsin.

1|0
    0|0
  • günah olduğu için yaşıyorum..

0|0
    0|0
  • Bazen olmaz hayat istediğini sunmaz sunsada uymaz ya zaman yanlıştır ya mekan ya da insan

0|0
    0|0
  • seni iyi anliyorum bunun cikisi yok :) hayat komedi benim icin

0|0
    0|0
  • Yaşam her şeyiyle güzel.

0|0
    0|0
  • Bütün hikayeler aynıdır. Mümkün olduğunca özgür yaşayacaksın işte

0|0
    0|0
  • Hayati organlarimiz saglikli calistigi icin :D

0|0
    0|0
  • ölmek için yaşıyorum ben

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabını bilseydim senden önce kendime açıklardım :D

0|0
    0|0
  • Namaz kil huzur dolar için ve kafani dağıt biraz mutlu olacağın şeyleri dene gezmek gibi

0|0
    0|0
    • Onuda deniyorum hayat şartlarından dolayı parça parça oluyor işte 😕

• Senin bir derdinmi var sevdiginden ayrilmak gibi ondanmi böyle

• Bunları on altı yaşındaki çoluk çocuk sorguluyor, sonra kendini tokatlayıp doğru yolu buluyor. Kendine gel.

0|0
    0|0
    • Kendimdeyim ama sadece derinden düşününce aklım karışıyor. İmanlıyım sadece beni tutan o

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden yaşamayalım? :)

0|0
    0|0
  • İsrafız.

0|0
    0|0
  • Öpmek için

0|0
    0|0
Yükleniyor...