Kiz cocugu parasiz birakilmaz ne demek?

Benim bir can dostum var bana maddi olarak da yardimci oluyor allah razi olsun ondan. Onu cok seviyorum gercekten abi kardes gibiyiz.
Benim bir dedigimi ikiletmiyor. Ailemin durumu cok cok iyi degil anca beni okutuyorlar hastayim ilaclarimi karsilayabiliyorlar.
Arkadasima dedim ki "cok mahcup oluyorum ihtiyacim yok kanka" bana dedi ki "seni kardesim olarak goruyorum. Yokluk cekmeni istemiyorum. Erkek cocugu neyse de kiz cocugu parasiz birakilmaz" dedi. Anlami ne dedim net cevap vermedi

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun kardeşim hastalığın kronik mi yaoksa geçici birşey mi.

1|0
    0|0
    • Kronik yaa :/

• Büyük geçmiş olsun sevgili kardeşim umarım her istediğin gönlünce olur hayatta zorluk çekmezsin.

• Sagol abi allah razi olsum

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Doğru söylemiş.

Kız çocuğu parasız kalamaz.
    Erkek parayı hertürlü bulur.

1|0
    0|0
  • dogru demiş hll olsn ona

1|0
    0|0
  • kız çocuğu parasız kalırsa kötü yola düşme ihtimali olabilir diye demiştir

1|0
    0|0
  • Bazi ihtiyacj olan kizlar para karsiligi seks yaptigi icin, bundan cekinmis.

1|0
    0|0
  • geleneksel bir söz. :D
    ama haklı bir söz.
    erkeği ormanda bıraksan bir şekilde yolunu bulur ama kız çocuğu öyle değil...

0|0
    0|0
  • sevgili olacaz değil mi diyor. kardeşiymişmiş böyle kolpa adamlara itibar etmeyin.

0|0
    0|0
  • bırakırsn sevgili olur demek :D namusunu kirletir demek :D

0|0
    0|0
  • Uzak dur bu p. cden. sen ypg oluyon o da rusya abd israil. ;)

0|0
    0|0
  • Bunun sende gözü var kardeş ayağı göt ayağı

0|0
    0|0
    • Yok ya 3 yildir hayatimda oyle niyeti yok.

• Yok ya harbiden abi kardes gibiyiz zaten farkli sehirdeyiz oyle niyeti olsa soylerdi o kadar zaman

• Belkide yanlış anlar kaybederimde diye tırsıyordur :)

• senin için söylenen bir şey değil genel anlamda kullanmış, parasız kalırsa para için kendini kullandırabilir demiş.

0|0
    0|0
  • verme potansiyeli oluşur diye korkuyor olmalılar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkek bulabilir parayı ama kızların çoğu değişik şeyler yapabiliyor para için ondan öyle demiş olabilir.

1|0
    0|0
  • Erkek cocugu calisir kazanir bir sekilde her yasta ama bayan oyle degl erkek arkadaslarndanda bulur ama kiz oyle degil iyi bisey demis

0|0
    0|0
  • Kız çocuğu parasız bırakılması demek başka yerler gidebilir başka yerlerden bulabilir o yüzden para verelim demek

1|0
    0|0
Yükleniyor...