Her şey zıttı ile mi vardır?

Ying & Yang misali. Siz de her şeyin zıttı ile var olduğuna inanıyor musunuz? Ben inanıyorum. Mesela, savaşsız barış, kötülüksüz iyilik, siyahsız beyaz olmaz.. Farklı fikirleriniz varsa, dinlemek isterim. :)

1|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Savaş yoksa barışa ne gerek var değilmi savaş olacakki barışta olsun kötülüğe karşı iyilik yapacaksınki belki karşıdaki adam olur gerçi kötülüğün çeşidine göre karşı tarafa kısasa kısastan yanayım ama barış ve çiçekler içinde mis kokulu bir dünya istiyorum şak şak şak alkışladım şeyside çok yavan geliyor gerçekçi olmak lazım. zıt olarak örnek teşkil edecekse mesela ben yazılıp çizilenlere bakarsan bana en ters gelen 2 kişilik ki gerçekten öyle ama enteresandır bir okadarda çekici cazip ve kafa dengi gelir çok acayip bazen kafalarını taşa sürtesim gelir ama nasıl desem kelime aklıma gelmiyor heh geldi efsunlaştırıyorlar onlar kafamı taşa sürtüyor. hali hazırda tazede bişey yok aklıma geldi öyle yazayım dedim örnek misali:)

1|0
    0|0
    • Hem uğraşıp, hem de hislerime tercüman olmuşsun, eig vereyim.. :) Aynen öyle. Aslında ne kadar garip değil mi? Barışı istiyoruz, barışı elde etmek için de savaşıyoruz. :)

• Haklısın, her an ateşlenmeye hazır silah gibiyiz, çok tehlikeliyiz. :)

• Hahahaha, o sansür olayından ben de çok çektim. Evet kesinlikle savaş sebebi :))

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki öyle. Herşey çift yaratılmıştır.
    Mutlaka bir karşılığı vardır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bende falaniko filaniko var

1|0
    0|0
  • Orta noktada buluşulmuyorsa bir yararı olmaz beybisi

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • banada doğru gelir bu söz

1|0
    0|0
  • Aynen öyle her şey ziddi ile niddi ile bilinir diye bir söz vardi

1|0
    0|0
  • Karanlığın olması için ışığa gerek yok, soğuğun olması için ısıya gerek yok.

1|0
    0|0
  • Sanırsam öyle fizikteyim de bir teoride öyle bir şey hatırlıyorum elektronun tersi pozitron mesala

1|0
    0|0
  • Evet, her şey zıttıyla vardır, doğmak0 ölmek gibi.

1|0
    0|0
  • Denge kavramıdır aslında. Birinin olmayışı diğerini anlamlı kılmazdı değil mi?

1|0
    0|0
  • elmasın kalitesini anlamak için kömürün karalığına bakarsın :D

1|0
    0|0
  • Valla haklısın kanka siyahla beyaz gibi evren

1|0
    0|0
  • İyilik kötülüksüz olmaz hakkaten yoksa değerini bilemezsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...