Değişik takıntılarınız var mı?

Geometri üçgenler ve açılar konusuna bayılıyorum. Burada sorduklarında ya da başka bir yerde gördüğümde de mutlaka çözüp cevaplıyorum. Anlamadıkları zaman da fıtık oluyorum.

Not: Matematik öğretmeni değilim.

1|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı şeyleri depolama huyum var. (mesela para, çikolata, elektrik, su)
    Yine buna benzer bir şekilde, bazı şeylerin "deste" olması hoşuma gidiyor (mesela para ve A4 kağıdı)
    Yine benzer bir mantıkla, bazı şeylerin yedeği olmasını gerekli görüyorum. (yedek piller ve powerbank, yedek telefon, hatta telefonun kullanılamayacağı durumlar için yedek iletişim aracı (telsiz), yedek fener veya ışıldak, yedek bilgisayar, her türlü dosyamı yedeklediğim harici bir harddisk, ve sonra o harddiskin de yedeği olan başka bir harddisk :D )

0|0
    0|0
    • Babamdan betersiniz :))

• Tedbirli olmak iyidir.. Öyle babalar ailelerini asla aç ve açıkta bırakmaz..
      Babanın ellerinden öp benim adıma.. ;)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• sinek. sinek görünce öldürmeden rahat edemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Tanrımmm ne garip takıntı:)
    İnsanları izlemeyi severim kalabalık ortamlarda özellikle. Her biri için küçük bir senaryo yazarım.

0|0
    0|0
  • Ygs lys zamanı tuvalette mıçarken zaman zevkli geçsin diye geometri sorusu çözerdim. Geometri ❤❤❤

0|0
    0|0
  • Daha kesfetmedim

0|0
    0|0
  • şu an aklıma gelen yok

0|0
    0|0
  • Ben de hasta hastasıyım görünce hemen tedavi etmek istiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ohooo... kıyafetimde bir damla dahi iskakliga tahammülüm yoktur, gece yatagim bozulursa ağlarım yeniden açarım... vs vs

1|0
    0|0
  • Var bölünmüş ekmek yiyemem, bardaktan su içmem

0|0
    0|0
  • numeroloji

0|0
    0|0
Yükleniyor...