Kız hayat enerjimi çekiyor ya yok böyle bişey?

Arkadaşlar benim bir arkadaşım var. 2 senedir samimiyiz. Yani ben ondan çok sıkılıyorum. O konuşuyor ben dinliyormuş gibi yapıyorum. Arkadaş ortamında olduğu için mecbur konuşuyorum. Kızın hayat enerjisi çok düşük,çok negatif bir insan. Ben ise genelde mutlu bir insanımdır, pozitif düşünürüm. Kızla hiç uymuyoruz. O çok katı. Herşeye tuhaf bakıyor. Beni çok sinir ediyor. Sizce napabilirim? Kızla aramda zaten sınır var. Ama görmek bile istemiyorum o derece. Çok kıskanç bir insan. Rahatsız oluyorum baya yani

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Uzak dur ondan sana iyi gelmiyorsa. Ve kiskanclik seziyorsan amann dikkat et! Senin yerine gecmek icin herseyi dener inan bana. Cok iyi bir arkadas gibi olsa bile. Bendede vardi öyle bir manyak

0|0
    0|0
    • Bu manyaklar çok zaten. Neden kimse kendi olamaz ki sadece. Umarım yollarımız bir gün ayrılır kızla. Uzun zamandır arkadaş olduğumuz için açık konuşamıyorum malesef ki

• Vazgecmezse de acik acik konus. Biraz kalalim eniyisi falan de. Kendime zaman ayirmam lazim. Yanlisi dogruyu ayirt etmem lazim. Ordan kos uzaklas :D bir iliski bitirir gibi

• Tamamdır çok mantıklı geldi 😄

Erkekler Ne Diyor 9

• Yanında kalması daha mühim. Kusurları var ama bir vakit olur ki sana sırdaş olur. Kaybetmek kolay onun gönlünü kıracak birşey söyle gider. Gururu var onun da sonuçta. Bence bitirme arkadaşlığını. Bence kaybetme kızı.

1|0
    0|0
    • Bana yararından çok zararı oldu. Bir zamanlar çok yararı da olmuştu düşündüğümde. Ama zararı daha çok dediğim gibi. Çok fazla samimi değilim kızla uyuşmuyoruz sonuçta. Ama kalbini kıracak bişey de söylememeye karar verdim teşekkürler😊

• Anladım. Allah yardımcın olsun.

• Teşekkür ederim

• Yeter yha bir gdermisin de

1|0
    0|0
    • Valla dicem bir gün öyle gözüküyor 😂

• şaka bir yana ama bunu arkadaşına anlatsan daha iyi olr

• 2 sene uzun zaman...

1|0
    0|0
    • Baya bir

• çok konuşkansın demek ki. baştan mesafe koymazsan bazı tipte insanlar yapışır bırakmaz daha :)

• Baştan mesafe koymalıydım ah 😃 Neyse halledicem artık bir şekilde. Teşekkürler yorum için

• aslında böyle insanlara direk acık olurum çünkü uzun konusmalardan bayarım dısarı cıkar hava almaya 15 - 20dk telle konusurmus gibi yaparım sigara içerim :D baktım bayıyor ben kacıyorum derim bir terslik var bbende bugün rahatsızlancam gibi

0|0
    0|0
  • Ayrıl sende

0|0
    0|0
  • Kaybetmek kolay iş.
    Kazanmaya bak onu.
    Allah bilir ne tür bir aile ortamı var. ...

0|0
    0|0
    • Evet aile ortamı çok kötü. Bir kez gittim evlerine. Herkes çok ciddiydi. Hiç hoş değildi.

• Bunu ben düzeltemem aslında. Benim yanımda iyi hissetse bile o aileyle yaşıyor sonuçta. Teşekkürler yorum için

• Elbette. Lâkin sen, senin yanında iken ona kendini iyi hissettirebilirsin. Belli ki minik ve dertli bir kızçe... Üzme onu

• Bize ne mk

0|0
    0|0
  • uzak dur

0|0
    0|0
  • Açık açık konuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Katlanma

1|0
    0|0
  • hayatindan cikar

0|0
    0|0
    • Çıkmıyor naptıysam da karşıma çıkıyor kız şaka gibi

• Kızıd öv

0|0
    0|0
  • Benimde vardı hayatımda böyle biri. sorun sorun sorun. kopardim tüm ilişkimi. hiç bir açıklamada yapmadım. yazdı aradi msb attı. chp vermedim. sonra görmedim bidaha. bilmiyorum çok ortak arkadaş olması biraz zor ama. insallah kurtulursun.

0|0
    0|0
    • Sağol canım inşallah. Böyle insanlar çok malesef ki

• Aynen çok. uzak dur. insanın kendi hayatındaki zorluklar kendine yetiyor zaten.😚😘

• Valla öyle. Birde insanların problemleriyle mi uğraşalım 😄

• bir bahane uydur kavga çıkar. bir daha yaklaşmaz

0|0
    0|0
    • Dün ettik bir şey buldum kavga ettik. Ama yapıştı yine.

• Ağır laflar söyledin artık seninle hiçbir şekilde konuşmak da gorusmek de istemiyorum de

• O bir bomba ve her an seni senden alabilir bence kaç.

0|0
    0|0
  • Adı ne? Lisede misin?

0|0
    0|0
    • Lisede değilim. Lise bitti. Normal arkdaş ortamının içinde kız

Yükleniyor...