Vatan kurtarmaya devam mı gençler?

Kızlarsoruyorda soru başlığı açıp vatan kurtarmaya devam ediyor muyuz gençler?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Tepkisini burdan belli ediyor bazı insanlar sana ne bundan? İlla sokakta mı bağırsın bir yerden belli edecek işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Elimden geldigince cevap olarak bile girmiyorum siyasete sosyal medyada vatan haini sayiliyorum galiba

0|0
    0|0
  • Aynen usta. Son hızla devam. Ama ben soru başlığı açmıyorum prensip olarak. Açılmış olanlara teşrif ediyorum. Her birisinde itina ile vatanı kurtarıp kapatıyorum. Saygılar...

0|0
    0|0
    • Aksatmadan bütün başlıklara cevap yazmalıyız. Böylece Rusya, sosyal medya gücümüzden etkilenip biat edecek. Kesin bilgi.

• Kesinlikle. Bordo klevyeliler olarak sorumluluğumuz büyük.

• Bordo klavyeliler artık hayatın bir parçası haline geldi.

0|0
    0|0
  • En azından insanlar tepkisini ortaya koyuyor bunu yapmak bile hiçbir şey yapmamaktan iyidir

0|0
    0|0
    • Evet ama yaptığının da buradan hiçbir işe yaramayacak olması gerçeği hiç mi bir şey ifade etmiyor sana?

• Usta bu insanlar ne yapabilir yapabilecekleri şey şimdilik bu. bu ülkenin miti var, askeri var, polisi var bunlar yeterince görevini yapmış olsalardı bu patlama olmayacaktı. özellikle istihbarat çok önemli. bu insanlarda tepkilerini böyle ortaya koyuyor bende istiyorum birkaçını vurmak ama devlet onları vurduğun anda seni suçlayacak

• Rusyayı indirdim az önce

0|0
    0|0
    • Nükleer başlıklı füzelere karşı tam donanımlı qwerty klavye ile çökerttik mi Rusya'yı reis?

• aha hain indirin şu zındığı bordo klavyeliler

0|0
    0|0
  • Ancak öyle kurtarırlar ki zaten

0|0
    0|0
  • Doguda calisan polisim. sosyal medyadaki klavye kahramanlarini sahaya bekliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...