Ben mi yanlışım?

18 yaşındayım okuyorum annem babam ayrı annemle yasıyorum annem benim kız arkadaasımın kocasıyla sevgili oldu kackere uyardım devam ettiler görüşmüyoruz dediler yakaladım sonra arkadasıma söyledim yani karısına sonra tabi annem kızgın oldu bana sınırlendı tartiştik babamı aradı beni babama gönderdi sebebi ise benim ona kötü davranmammıs napabilirdim ki zaten hatalı ne bekliyor şimdi evimdeyim annemle yapamadım babamla özledim evimi benim bir yakın arkadasım var oda benim arkamdan çok değişti demiş herseyi biliyor.. değişen benmiyim çevremdekiler mi anlamadım kimseyle konuşmak gelmiyor o arkadaşıma da soğuk davrandım bundan sonra yazmaz herhalde bende yazmam. artık hiç bişeye tahamulum kalmadı ınsanlara kırdıkları sözlere.. kimseyle konusmak gelmiyor içimden arkadaslarım bişey diyince umursamıyorum belki yanlıs yapıyorum ama bunaldım... yanlız kalmak istiyorum.. nee yapmam gerekiyooo

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Allah kolaylık versin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen doğrusunu yaptın bu saaten sonra kendin için dik dur inş kısmetin çıkar kısa Zaman'da kendi hayatını kurarsın ve aileden uzaklaşırsın

1|0
    0|0
  • Sevgilin Yok Mu?

1|0
    0|0
  • Zevki için böyle yapan ayrılan eşler yüzünden olan çocuklara oluyor varya

0|0
    0|0
  • Yalnızlık allaha mahsustur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2