Hayattan tat almayı unutmuş gibiyim?

2-3 senedir kilo verme ve fitness, pilates ile uğraşıyorum. kilolarım gitti, kilolarım gidince basen eritme derdine girdim. basenlerim gitti bu sefer karın kası yapıcam dedim. şimdi de onun uğraşına girdim, halen tatmin olmuyorum. istediklerime ulaşsam bile "hah bu benim istediğim vücut" diyip tam anlamıyla mutlu olamıyorum, sürekli vücudumda yapılacak birşeyler buluyorum ve tüm hedefimi oraya odaklıyorum. şunu fark ettim ki 2 senedir bu amaca o kadar çok odaklanmışım ki (kendimi mükemmel yapma amacına) yaşamayı unutmuşum resmen. sırf dışarda yemiyeyim diye reddettiğim arkadaş davetleri, sporum eksik kalmasın diye insanlarla hatta erkek arkadaşımla görüşmeyi kısıtlamam, bayramlarda herkesin tadını çıkararak yediği, belkide 40 yılın başında toplanılan o bayram davetlerinde anın tadını çıkarmak yerine her şeyi vicdan azabıyla yemem... kısacası sadece spor değil, spor yüzünden her konuda aşırı planlı biri oldum ve bu beni sıkmaya başladı. siz böyle olsaydınız bu durumu nasıl dengelerdiniz? ya da böyle bir insansanız sporu ve hayattan tat almayı nasıl bir arada götürüyorsunuz?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• tekrar kilo al...

0|0
    0|0
  • okudum sıkıldım yazarkende içimde bir sıkıntı var bunalıma giricem senin yüzünden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...