Ocağınıza düştüm acill yardım nolur lütfen ciddi olun bu çok ciddi bir mesele?

Bugün babam ve kardeşim çok fena kavga ettiler. Babam onu baya dövdü hatta , sonra kardeşim çok ağladı ve ardından tüm aile oradayken kardeşim:anne babam seni aldatiyor ben onun mesajını yakaladım okudu sonra sildi dedi. kardeşim çok yalan söyleyen biri ben bu konuda da yalan attığına inanıyorum ama gel gelelim annem inanmıyor kardeşimin asla yalan soyleyemecegini , onun sütten çıkmış ak kaşık olduğunu sanıyor ve ona aşırı güveniyor. ve şimdi annem gelmiş bana diyor ben bosanacam. Ben kardeşime nasıl itiraf ettirebilirim bu arada kardeşim çok inatçı ve 8 yaşında

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Belkide Doğrudur okuma yazması var mı mesajı okuyabiliyor mu tam söktümü okumayı

0|0
    0|0
    • Evet 3. sınıfa gidiyor

• Babanı Takip et başka çaren yok takip et derken gidp arkasından ajan gibi değil mesajları falan yaşı kaç

• 47...

Erkekler Ne Diyor 7

• "Annemler boşandıktan sonra bir daha babamızı hiç göremeyecen" de belki insafa gelir ama asıl olay anneni ikna etmekte

0|0
    0|0
    • AnnemI ikna edemem etmeye kalktığım an terligi yerim

• çocuktan al haberi demişler. sen bence önce babanı bir kaç gün gözetle ondan sonra zaten duruma bakılır. yani ben olsam öyle yapardım

0|0
    0|0
  • 8 yasinda kardes
    annenin inanmasi
    18-24 yasinda bir abla (!) muhtemelen
    itiraf ve 8 yas

enter enter enter ve enter

tamam.

0|1
    0|0
    • Itiraf?

• Kafa güzel mi ciddi diyorum sg

• @podolski11 yok ama soru garip :D

+ kufur iceren yorumdan dolayi sikayet :)

• Korkut :D

0|1
    0|0
  • 8 yasındakı cocuk ne anlar aldatmakdan

0|0
    0|0
    • Sen bilmiyorsun o herseyin farkında sen onu 15-16 yaşında biri olarak düşün

• Cidden ismine çok layıksin ahlak poliso misin sen yardım istiyorüz şurada

• abicim yapacagım bişi yok ne desek boş annen babana güvenmiyorsa ben ne yapabilirim

• Çocuk çok güzel yakalamış annen hala o evde mi

0|0
    0|0
  • Çocuk ya bide ona inanmistir yalan söylemez diyede şimdi yalan olduğu kesin mi ya dogruysa

0|0
    0|0
    • Bence yalan çünkü karşıma alıyorum konuşmak için gülüyor sırıtıyor niye diye soruncada bugün okulda bir arkadaşımın yaptığı şaka geldi aklıma diyor

• Bilemessin bak olayi tam önce dogrula gerçek mi değil mi ona göre gercekse anneni zaten tutamassin artik

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben annenin yerinde olsam çoktan ayrılırdım. Çocuğumu kimse o şekilde dovemez bir fiske vurmakla dayak atmak çok farkli.

0|0
    0|0
    • Annem zaten o zamandan beri onunla konuşmuyor , babama söylemedigini bırakmadı

• Aldatmasina gerek yok.
    Benim 8 yasindaki ufacik cocugumu doven adami birak bosmayi, mahkemede elimden geleni yaparim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...