Piskolojimden anlıyacak var mı?

18 yaşında erkeğim 5 yaşında tecavüze uğradım kimseye birşey diyemedim annem beni 15 yaşına kadar dövdü evde hergün tartışma çıkıyor babam annemi aldatıyor ben bunu biliyorum ama söylüyemiyorum

Güncellemeler:
Piskolojik destek alırsam ailem herşeyi öğrenir

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• 18 yaşındasın ailenden ayrıl ve annene söyle

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ya sana kıyamam :( bak sana önerim ne biliyomusun çalış hem oku hem çalış örgün okumaya devam edemiyosan açıkdan okumaya devam et hem böylece hem okuyup hem çalısa bilirsin ve arkadaş edin kendine o aileden kurtul :( babanla anneni boşat büyüklerinden yardım iste aile büyüklerinden babanın anneni aldattığını büyük annene söyle boşatsınlar onları :S üzülme hiç bişey için senden daha değerli hiç bişey yok dünyada :) hayatta sevdiklerini mutlu gör yeter sana mesela anneni o pis adamdan kurtar güçlü ol asil ol kimseye boyun eyme

0|0
    0|0
    • sakın okulunu bırakma dünya yok olmadan okulunu bırakma o senni geleceğin o senin her şeyin o pis hocalara saçma insanlara tahammul etmek zorundasın saçma sapan şeylere tahammul etmek zorundasın çünkü diploman olmadan sen bir hiç sin ilerde işe girip kendi paranı kazanmak sitediğinde herkez diploma sorar sana bak sakın bırakma psikolojinide bozma güçlü dur

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikolojik destek almanlazım uzmandan burdaki kimsenin önerisine kulak asma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu konuda ciddiysen bir an önce psikolojik destek alman lazım imkanım yok falan deme devlet hastanesi falan var. Uzmandan başkası yardımcı olamaz sana, burdan medet umma

0|0
    0|0
  • söyleme ailene. baban gerçekten neyse küfretmek istemiyorum. Annenin değerini bil o iyi bir kadın

0|0
    0|0
Yükleniyor...