Sen olsan ne yapardın?

Dışarıda bir çift tartışıyor.. Kız gayet masum gözüküyorhiç konuşmuyor ve bir gözü morarmış bell ki sevgilisi yapmış, sevgilisi sürekli durduk yere olay çıkartıp bağırıyor iteliyor kakalıyor kız gitmek istese de gidemiyor kolundan tutup zorla sürüklüyor bu duruma şahit olan sen olsan ne yapardın?

Bu arada bunun sosyal deneyi trt1 de yayınlanan sen olsan ne yapardın? adlı programda yapılmış cidden harika sosyal deneyler var izlemenizi tavsiye ederim ve anketime geçerim :)

• "Kendi aranızdaki sorunları toplum içinde bağırarak halletmeyin sizi dinlemek zorunda değiliz" derdim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Polisi arardım
    21% (3)33% (3)26% (6)Oy Ver
  • Seyirci kalınır mı ln buna? O çocuğu dayak manyağı ederdim kıza da yardımcı olurdum
    14% (2)33% (3)22% (5)Oy Ver
  • Beni ilgilendirmez başıma bela alamam
    36% (5)0% (0)22% (5)Oy Ver
  • "Kardeşim karşındaki bir bayan? Sen napıyorsun erkek misin sen?" derdim
    29% (4)22% (2)26% (6)Oy Ver
  • Demek ki kız bir şeyler yapmış bırakırım dövsün çocuk haklıdır bence
    0% (0)12% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yüzdeliklere bakılırsa duyarlı sayılırız ama kızlarımız bu olaya karışmakta biraz çekingen çoğu kız başına bela almamayı tercih etmiş :D
ama erkekler müdahele etmeyi tercih etmiş bravo ks beyleri

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• :) dövmüşlüğüm bile var böyle bir tipi :)

1|0
    0|0
    • anlatır mısın

• ahaha iyi etmişsin nickine yakışır davranış

• :) Teşekkürler ;) en iyi cevap için de ayrıca teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben güvenlik görevlisiyim eski çalıştıgım avmde dedigin olaylarn hepsi olmasada %50si oluyordu. Ama aşıklar birbirlerine ana avrat sövdükten sonra aşkım diye birbirlerine sarılarak gidiyorlardı ondan karışmazdım baktım kızı hırpalıyor dövüyor ozaman insanlık görevimi yaparım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...