Sizce nasılım? sorusunu saçma bulan sadece ben miyim?

neden buradaki tanımadığınız insanların sizin bedeniniz hakkında yapacakları yorumlar bu kadar önemli? bu onaylanma gereksinimi nerden geliyor güzel olsan banane çirkin olsan banane çok mu umrumda ha? çok mu önemli başıma fiziğinle öğünen embesil mi kesileceksin?

0|1
10|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Etini vitrinde sergileyen herkesin fiyat etiketi vardır.
    İnsanların güzel ve seksi olmaları elbette hoş bir durumdur ancak hayatını bunun etrafında örmeleri acınası bir sefillikten başka bir şey değildir.

Yaşasın ben!

2|0
    0|0
  • ego tatmini xper kasma derdi ne yaparsın

3|0
    0|0
  • Bende saçma buluyorum

2|0
    0|0
  • İnsanlar kendini önemli biri zannediyor. O yüzden sergiliyor kendini. Güzel olmadığı halde iki tane meme iki tane bacağı var diye güzelsin denilmesini bekliyor

1|0
    0|0
  • Ülkede bu kadar abazan olduğu sürece kızlar da böyle egosunu tatmin etmeye devam edecektir bunu saçmalaştıran ve kızların popoloranı kaldıran biz erkeklerin bu anlamsız tutumudur aslında.

1|0
    0|0
  • O kategoriyi ve bir kaç kategoriyi daha engeledim sorularını görmüyorum çok şükür

1|0
    0|0
  • Aynen ya

1|0
    0|0
  • Yalnız değilsin

1|0
    0|0
  • bencede... nasılım diye sormuş profil gizli mesaj kutusu kapalı ama resim kabak gibi açık

1|0
    0|0
  • belkide güzel bişeyler duymak istiyorlardır bir parça egolarının okşanması gibi mesala belli bir yaş grubu içersinde dönen bu muhabbet bakmayın hepimiz geçtik o kapılardan

- hacı ayakkabı aldım nasıl olmuş yakışmışmı?
    - yakışmış hacı daha uzun göstermiş seni
    - eyv hacı hafta sonu bunu giyeyim o halde hatunla buluşurken
    diyalogları ve benzelerri yaşamışızdır bunları hatta yaşamaya devam ediyoruzdur.

0|0
    0|0
  • haklısın

1|0
    0|0
  • Yaa o değil hiç tanimadiklarına orasıni burasını gösteren aciz insanlar var

1|0
    0|0
  • yanliz degilsin

1|0
    0|0
  • Nasilimlarda umrumda degil bunu kafaya takanlarda

0|0
    0|0
    • kafaya takanlar da derken

• ne demem gerektiğini sana mı soracaktım polemiğe giren sensin sana artık açıklama yapmayacağım by

• Hevesleri için kimse kimsenin gururu, duyguları ile oynamasın, Bu yerin üstü varsa, bir de altı var unutulmasın!!!

0|0
    0|0
  • sakin ol

0|0
    0|0
  • evet güzel olsa da bize ne çirkin olsa da bize ne
    bazıları farklı amaçla soruyorlar ama bazıları fikir almak için bence
    bence üstlerine gitmemek lazım
    herkes kimsenin hayatına karışamaz :D

0|0
    0|0
  • zaten böyle düşünenlerde hep çirkin olur :D nasılım diye soranları çekemez

0|0
    0|0
  • O halde ben sorayım, nasılsın?

0|0
    0|0
  • Herkesin görüşü farklidir insan oğlundan sevmiyorsan bile bence saygi duymalisin

0|0
    0|0
    • sen ve sana benzerler durumu yanlış anlamış anlayan da anladı zaten sana açıklama yaparak ne kadar saygılı bir insan olduğumu bir kez daha görüyorum

• hay yaşa be. valla çok iyi noktadan sordun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Valla ben de çoooook saçma buluyorum. Hele bir de öpücük atan fotolar paylaşan kızlar yok mu.. Ya arkadaşım kusura bakma ama kimseyi tanımıyosun etmiyosun kaldi ki burası kimsee kusura bakmasın abaza dolu, arkadaş canlısı bir ortam falan da değil, aranıyo musun yani? Sonra bir de o fotoları alsalar shoplayıp falan kullansalar kötü amaçlı napıcaksın?

2|0
    0|0
  • Çogu mal bu sitede

1|0
    0|0
  • Engelledim onu

2|0
    0|0
  • Ben ordaki çoğu kızların eski erkek arkadaşlarının yeni kız arkadaşlarını veya hoşlanmadıkları kızların fotoğraflarını yayınladığını düşünüyorum. :)

1|0
    0|0
  • Çoğuda kendine ait olmayan resimleri atıp soruyor bide. Gülüyorum sadece 😂

1|0
    0|0
  • duygularımı dile getirdin tenk yu

2|0
    0|0
  • yalnız değilsin
    kategorinin komple kaldırılması gerektiğini düşünüyorum

1|0
    0|0