Suriyedeki iç savaş ve kargaşa Türkiye'de olsaydı, dış ülkelerin tutumu ne olurdu sizce?

Vatandaşlar Şu an Suriye'de olduğu gibi başka Ülkelere sığınmak isteseydi dünyanın bize karşı tutumu ne olurdu? Fikriniz nelerdir arkadaşlar..

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İstenilen o zaten. Aslında ortadoğuda ki tüm oyunlar Türkiyeye oynanıyor. Yani Türkiye ortadoğunun sigortası durumunda. Biz sığınmayız dostum
    gerçi içimizden Avrupaya Amerikaya Rusyaya kaçan olur ama biz kaçmayız. Savaş kötü bir şey elbette olmasın. Ama vatana dikilmişse göz o gözü kör etmek boynumuzun borcudur. Ya kör ederiz ya da kör etme uğrunda canımızdan oluruz. Ama kaçmayız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Rüzgar esiyor diye bahane edip gümrük kapısını kapatırlardı :/
    Bazı türk ülkeleri sınırlı sayıda kişi alırdı ama buraya bolca yardım gönderirlerdi.

0|0
    0|0
  • allah korusun ya olmasın ben üzülürüm ülkemide insanlarımıda çok seviyom bizim insanımız kadar sıcak huzur verici insan yok türk insanı yani kürtler den her pislik çıkıyo tinercisi kürt uyuşturucu satıcısı kürt birtane türk yokdur uyusturucu satan tiner koklayan yani mecazen diyorum tabikide her şeyin iyiside kötüsüde var ama bu kürtler yok mu alayı pis :S

0|0
    0|0
  • Libyaya yaptiklari gibi yaparlardi tabiki

0|0
    0|0
  • yunanistanın bizi alacağına inanan hayal kuruyor demektir :D rusya ile de aramız bozuk :D belki azerbaycan ama oraya da gitmek mesele

0|0
    0|0
  • türkiyeyi bölmek iöçin yerle bir edrlerdi

0|0
    0|0
  • yok mu kanka sence? !!!

0|0
    0|0
  • Öyle birşey olsa idi bizi kimse kabul etmez di çünki bizim varlığımız bütün dünya devletlerini çok rahatsız ediyor çünki 2023 ten sonra ki olacakları çok iyi biliyor lar

0|0
    0|0
Yükleniyor...