Her şeyi bırakıp gidesim geliyor?

Biraz param var, herseyden ailemden sıkıldım ama bu onları sevmediğim anlamına gelmiyor, onlara saygı duyar, sever sayarim, fakat tek başıma yalnız yaşamak istiyorum bambaşka bir şehirde, bir kedi alıp yalnızlığın yağmurların ve müziğin tadını çıkarmak istiyorum, fakat annem ve kız kardeşim gitmemi istemiyor, onları kırmadan üzmeden bunu nasıl yapabilirim?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• durumunu anlat sıkıldım de arada ziyarete gelirim de ve git

0|0
    0|0
    • Bensiz nefes alamayacaklarini söylüyorlar 😯

• abartı gibi bu alışırlar bir süre sonra reşitsin kendi kararlarını kendin vermekte özgürsün

• Özgürüm tabii, zaten hiç bir şeyime kkarışmazlar, fakat konu bu olunca üzülüyorlar anlam veremiyorum, en son biraz sert bir tavırla ve güzel bir dille hallederim galiba, Teşekkürler.

En İyi Erkek Görüşü

• ya kisme yaşamayı istemiyo zaten lütfen ya birbirimizi sevelim herekzin derdi bizi geriyo afedersin mesela ben geyim ya sen bunun için bile üzülürsün ülkemin benim vatandaşım gay oluyo diye senin gibi insanlar iyi insanlar oluyo abi genelde benden de 2 yaş büyüksün ama bak şöyle düşün o kai seymiş bu şuymuş diye bakıpda milletin derdini üstlenme bu hayatta sadece mutlu oldun şeyleri yap gitsin herkez kendi bacandan asılcak sonuçta ya :D

0|0
    0|0
    • Özgüven verdin lan :D saygı duyuyorum kardeşim ne diyeyim sana. Sende öyle mutlusun herkesin hayatına kimse karışamaz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...