Bu ülkenin insanlarından bıktım!!! Arkadaşlarr yardım edin ne olur? Biz bu kadar salak bir ülke miyiz? aklım ermiyor?

Türk Sanat Müziği'nden, türkülerden, tıklım tıklım otobüslere binerken başkalarının önüne geçmek için çabalamaktan, folklordan, futboldan, kuyruğa girmeyi bilmeyen insanlardan, çamurdan, mahallelerinden geçtiğimde sataşan çocuklardan, ter kokusundan, din ve turizm dersinden, sokak kapıları önündeki ayakkabılardan, maşrapadan, köylülerden, minibüs muavinlerinden, tığ işlerinden, gül suyu kokusundan, başörtüsünden, alaturka tuvaletten, seccadeden, elektrik ve su kesintilerinden, bağlama ve zurna sesinden, yemek yemekten, blok flütten, halay çekenlerden, göbek atanlardan, yemek kokan apartmanlardan, her şeyi eleştiren insanlardan bıktım burası nasıl bir ülke? Ülkemden nefret etmiyorum sonuçta dağ ova nehir neyinden nefret edesin? ama bu insanlardan bıktım!

0|1
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• :) suriyede boşalan yerlere git, bu ülkede sana ölüyodu sanki

0|0
    0|0
    • ya koyunu gelişmek için hiçbir şey yapmıyorsunuz cahil herifler biz anca birbirimizi yeriz burda diğer ülkeler gelişir

• La yobaz hiç mi düşünmüyosun bu kadar açlık eğtim sistemi diye bir şey yok insanlar işsiz üni mezunları işsiz suriyelilere sınavsız üniversite memurluk biz burda sürünüyoruz farkında degil misin ben ülkemi çok seviyorum ve türk olmaktan gurur duyuyorum ben türklerden bıktım saçma sapan hayvanlardan bıktım anlamıyor musun? Bu ülkede iyi bir şey yapan degil bamya gibi işler yapan yükseliyor dolandırılcar yükseliyor beyinsiz biraz sorgula hayatı boş boş yaşıyon

• Biz birbirimizle uğraşalım anca diye sitem ediyon gelmiş bizle uğraşıyon :) bu beyinlerle gelişmiyoruz işte, senin bıktıklarının bazılarından bende bıktım ama ne yapabilirim, kendi halimde vatandaşım, imkanın varsa sen yap, yoksa ya sus ya kaybol git

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• İltica et!!!

0|0
    0|0
  • Sen İnsanlardan bıkmamıssın Türklüğünden bıkmışssın Türkiye böyle bir yer yapcak yok bazı yerlerde insanı sinir eden noktalar oluyor eğitim sistemi falan ama BURASI TÜRKİYE

0|0
    0|0
    • İnsan aynı şeylerden sıkılıyor tabi saçma sapan gereksiz geneleklerimiz var hadi onlar neyse uymak zorunda degilim, ama insanlardan bıktım be kardeşim ne kadar mal varsa burda tahammül edemiyorum artık bu ülkede ne okul ne de eğitim hiçbir şey yok hiçbir şey! Bir İzmir'imi severim başka hiçbir yeri

• Bunu düşünsem de evet şükür ediyorum herzaman ama bunları düşünsemde yine de takıyorum sinirleniyorum çünkü tahamüllüm kalmamış bu canım millete artık psikologa gitsem yardımcı olur mu hiç gitmedim hayatımda

• evet denemekten zarar gelmez

Yükleniyor...