Sizce de 20-30 hatta belki 40 yıl aynı kişiyle hayat geçirmek cok zor ya da zoraki değil mi?

Ben düşünüyorum da evlenmek korkutucu değil sadece sürdürmek bunun devamını sağlayabilmek 10 sene 20 sene sonrasını düşününce bazı şeyleri kestirememek sorun. Evde ailemizle bile birlikte yasıyoruz flan ama herkesin bir şeyi birbirine batıyo belki cok sevip asık oldugum adamdan 5 sene sonra gıcık alıcam. keşke bu dayatmalar kurallar olmasa.

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Heh işte ne güzel çözmüşsün olayı :)

1|0
    0|0
    • Eşimle 7 yıllık flört sonrası evlendim tam 6 yıl oldu. zaman zaman eşimi hala tam anlamıyla tanımamışım dediğim olmuştur.

• İşte çok kötü bir his değil mi. Bunu yaşayan bir insan bu işi götürse ilerletse bile hayattan hiç zevk alamayabilir. Zoraki gibi işte. O imza olmasa daha ferah özgür düşünüp yürütür ya da bitirirsin ama Şu an tüm özgürlüğün kısıtlanıyo.

• Bence o imza tam aksine aşkı bitiriyo zaman zaman. yapacaklarını isteyerek arzulayarak severek değil, mecburiyetten de yapılıyor bazen

En İyi Kız Görüşü

• zor geliyorsa evlenme canım

0|0
    0|0
    • Bak mesela ben senin askından ölen bir erkek olsam senle bu yukarıda belirttiğim süreyi geçiremem. mentaliteler farklı bikere. olayın felsefik kısmını tartısmak istiyorum insanlardan görüş almak istiyorum ama sen direk kezban styla daldın. fikrin yoksa böyle 'bayağı' cümleler kurmamalısın.

• Mesela neyi aşmış olsaydım?

• sana hayat dersi veremicem şimdi

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• O zaman evlenme guzelim 3ay biriyle ol bikinca baskasi ile ol hadi onunlada da fazla sürdürme vur dekmeyi gitsin, ama bu arada oara biriktir ev al,40li yaslara gelince kimse seni beğenmez bir biliktelik yasayamazsin , indan sonra napacakin tek basina koca yok cocuk yok

0|0
    0|0
    • Cocuk ve koca oluyoda evinde kim mutlu kim huzurlu belki istisnalar vardır ama cidden mutlu olanına rastlayamadım. bunların üstüne anne baba arasındaki sorunlar cocukların psikolojisi bozuk ve sevgisiz yetişmesine sebep oluyo.

• Çocukları sen yetistircen nasil yetistirirsen meyvasini alirsin, anne babaya gelince atsan atilmaz satsan satilmaz, mecbursun ki bir gun seninde basina galecek , mutluluga huzura gelince sizler yaratacaksiniz,

• Bir süre sonra alışkanlık haline geliyor sanırım

0|0
    0|0
  • Öyle oluyor zaten.

0|0
    0|0
  • İnsan gerçekten sevdiğleyle bir ömür yaşar ilaki kavgalar tabi

0|0
    0|0
  • yok ya o eskidenmiş şimdi evlenmeden istediğini yapıyon ya ondan o eski de kalmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gerçekten seven, kalpten seven insan hiçbir zaman aylesini bırakmaz gıcık ta olsa , insan hayatta birkez sever, kalbini bir kişiye verirsin ve hayatını onsuz yaşayamazsın, sıkıntı bir tek şey sen onu seversin o bir başkasını bir başKasıda, bambaşka birini, bence karşılıklı sevgi saygı kalmamış bu dünyada herkes çıkar peşinde en iyisi yaşa hayatını evliliğe pek merak sarma

0|0
    0|0
  • cok sevmesigin bir insanla gecmez o kadar yil

0|0
    0|0
  • Oooo en sevdiğim.. Seyirlik değil ömürlük planlar ömürlük aşklar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...