Erkekler neden böyle olmak zorundasınız?

yaa siz neden böylesiniz yani düzgün konuşamıyor musunuz nedir bu geceleri aşkım üzeerinde ne var yatıyor musun yanında olsam ne yapardık sözleri sonra susunca ya da konuyu değiştirir misin deyince surat yapıyorsunuz neyin kafası bu ya :) düzgün konuşmuyorsunuz tersleyince kızıyorsunuz konuşunca k*şar diyorrsunuz cidden merak ediyorum nedir bu yaa?

Güncellemeler:
güncelllllllllllllllllllllllll

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Konussan kasar konusmazsan da egolu kendini begenmis oluyorsun siz ne kadar bu tur sohbetler yapmak istiyorsaniz biz de o kadar istemiyoruz ne sizinkini yargiliyorum ben ne de bizim istemememizi ama sorun surda isinize gelmeyen bir cevap aldiginizda karsi tarafa camur atmayin cirkinlesmeyin lutfen

1|0
    0|0
    • aynen cidden soğuyorum bu muhabbetleri açınca sevgilimden yaa :/

• Iyi kurtarmissin kendini desene canim ama gercekten bitmiyor boyle erkekler

• ayyy aynen :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim umurum da olmayan bir şey ama insanlar affedersiniz ama "fikinin" doğrultusuna bakarak yaşıyorlar nedense bazıları var ki bunu arkadaşıyla paylaşıyo flan kendi türümden soğuyorum bazen. Sürekli onu düşünmeden bir şey yapamayan bir avuç eğitimsiz varlık gibiler

1|0
    0|0
  • Hanımefendi ben hiç öyle konuşmadım şu yaşıma kadar hemcinslerim yapmış olabilir fakat hepsi böyle değil :(

1|0
    0|0
  • Gun ortasinda soyleyemeyiz cunku gece gelirsiniz aklimiza

1|0
    0|0
  • İlk defa böyle olduğunun sende duydum

1|0
    0|0
  • Genelleme yapmayalım lütfen bak 5 parmağın 5ide bir değil

1|0
    0|0
  • Tekirdağ'ın neresinden

1|0
    0|0
    • olduğum yeri :)

• ne yapayım? banane bundan yaa

• Tekirdağ'ı seviyorum sadece sahilini her yerini sadece bir kişiyi sevmiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...