28 ölü 61 yaralı.. Bu ülkeye neler oluyor?

Bu ülkede neler oluyor böyle.. Siviller ölüyor. Kimsenin sesi çıkmıyor.. yazık değil mi bu ülkeye?

2|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Nerden takip ediyorsunuz?

0|1
    0|0
    • Radikal ya da cumhuriyet haber sitelerine gir... Twiter giripte aklın karışmasın

• Yok girmez hiç girdirirler mi burası Türkiye her olayda bütün bağlar kopuyor

• Çok haklısın biliyordum ama bir sorayim dedim. İnsanın düşünce özgürlüğünü bile engelliyorlar resmen

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkenin kalkınmasına ve tek başına bir güç olmasına izin verilmek istenmiyor. Ne zaman şahlansa indirilmeye çalışılıyor. Yazık. Kandırılmış bir güruhun saçma sapan bir ihaneti. Kandırılmış olduğunu kabul edemiyorlar. Milliyet mücadelesi verdiklerini zannediyorlar ama ayaklarına 100 yıllar boyu çıkaramayacakları bir pranga takıyorlar. Allah ıslah etsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• acayip üzüldüm ya

0|1
    0|0
    • Üzülmemek elde mi. Ama farkettiysen bu tarz haberlere alıştırdılar bizi. Birileri üzülüyor birileri normal takılıyor öyle hiç bir şey olmamış gibi

• aynen öyle nolucak sonumuz merak konusu

• Valla sonumuz hiç iyi değil o görünen bir gerçek

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne olacak başımıza sardılar başımıza birini herkese kabadayılık yapıyor her şeye sazanlıyor sonra bomba bizim ülkemizde patlıyor olan masum insanlarımıza oluyor kendisi korunaklı sarayında rahat tabi.

0|2
    0|0
  • Sesi çıkanda içeri giriyor...

0|2
    0|0
    • Valla çok haklısın. Konuşmak bile yasak bu ülkede. Nerde adalet

• onu bunu bilmem ama vebali bana ait değil... akpye oy verenler suçlu... cemaatçi kankaları ve hdpli p*çlerle memleketi mahvettiler...

0|2
    0|0
    • Lafı gediğine koymuşsun kardeşim

• kandırıldılar değil kandırılmadılarsa olacaktı

• Valla yorumuna ne denirki. Ülkemizin gerçekleri bunlar. Çok haklısın.

• yazık valla

0|1
    0|0
Yükleniyor...