Merhaba arkadaşlar ilk sorumu sormak istiyorum. Annemi doğum günü için yemeğe götürmek istiyorum ve eminönünde ki hamdi restaurant'ı seçeneklerim arasına aldım. Siz bu mekana gittiniz mi tavsiye eder misiniz veyahut önerebileceğiniz bir alternatif var mı?

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle Restaurant mı varmış 😳
    Annene dışarda simit alsan bile mutlu olur bence fazla kasmaya gerek yok gidip deneyin isterseniz. Genelde birinin beğendiğini ya da beğenmediğini siz beğenecek ya da beğenmeyecek değilsiniz herkesin damak tadı lezzete bakış açısı farklıdır. ( oh be biraz zor oldu ama anlattım sanırım 😂)

0|0
    0|0
    • Anneme her gün simit yediririm ama o gün farklı bir şey yedirmek istiyorum 😌 Evet herkesin zevk ve tat anlayışı farklıdır ama hani servisi kötüdür garsonları suratsızdır anlamında söyledim, yorumun için sağ ol 😌

• Burda bilmeyen olabilir evet ama çok eski ve tercih edilen bir mekanmış, en iyi manzara mekanı da seçilmiş farklı bir yer istiyorum.

• İnternette baktım biraz bilgi verilmiş agzimintadi.blogspot.com.tr/.../...restaurant.html buradan bakabilirsin. Burada da yorumlar var. fesmekan.mynet.com/mekan/hamdi-restaurant?c=1
      Bence sen biraz araştır ona göre karar ver yemekleri güzel değilse sadece mekan için de gidilmez.

Erkekler Ne Diyor 5

• Gitmedim ama çok dikkatimi çekiyor, ihtişamlı biryer. Konumu da güzel manzarası da öyledir eminim. Annen mutlu olur, çok pişman olacağını zannetmiyorum.

Her ihtimale karşı forsquare yorumlarına göz at :)

0|0
    0|0
  • Gitmedım kanks

0|0
    0|0
  • lahmacuncuya götür bence :/

0|0
    0|0
  • nezih yermi

0|0
    0|0
  • Boğaz manzaralı Cafelerden birine götür bence :)
    Dogum günü cafede daha güzel kutlanılır :)

0|0
    0|0
    • Öyle bir güne yemekli bir restaurantın daha uygun olacağını düşünüyorum bir de cafe tarzı yerlerde annemin yaşına uygun olacak insan sayısı daha az 😌

• Üsküdar da bana uzak kalıyor biraz sorun orda yoksa sarıyer kaşıbeyaz bosphorus düşünüyordum, tavsiyelerin için sağ ol 😌

• Önemli değil :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...