Arkadaşlar bir hikaye yazacağım ve bazı ilhamlara ihtiyacım var aklınıza gelen iyi kötü herhangi bir olayı anınızı yazar mısınız teşekkürler :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• En tatlı anım. Arkadaşımla kaldırımda yürüyoruz. Karşıdan kırmızı saçlı, pıtı pıtı yürüyen tatlı bir kız görüyorum. Tanışmak için yola atlıyorum neredeyse araba çarpıyodu zor durdum. Sonra baktım uzaklaşıyo bende arkadaşımın yanına döndüm "gitti bee" dedim. Sonra ilerledik karşıya geçmiş tam önümden geçti ve AVM ye girdi. Arkadaşım beni itti "şansın varmış" dedi. Sonra arkasından AVM ye girdim. Yürüyen merdivenden çıkarken bir gözgöze geldik. Sonra devam ettim, Watsons a girdi. Peşinden bende girdim (hayatımda ilk defa giriyodum). Diş fırçası falan baktım sonra onu görmeye çalıştım. Yanına gittim kendimi tanıttım ve 1 saate yakın konuştuk, numarasını aldım.

En tatlı anımdır. Ne tarz bişey istediğini söylemediğinden bunu yazdım. Eğer devamını veya başka tarz anılar istersen anlatabilirim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yolda sarhoş taklidi yapmıştım herkes inanmıştı falan hıçkırmıştım falan yardım edelim mi der gibi bakmışlardı filan çok komikti mesela :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ne tarz bir anı lazım sana söyle söyliyelim :)

1|0
    0|0
    • hiç farketmez

• lise 4 teydım kışın sevgilimle sabaha kadar konuşurdum ancak kalkıp telefonumu şarja takmaya üşenirdim ablamla bataryalarımız aynıydı sabah ondan önce uyanıp baataryaları değiştirirdim sürekli ve birgün nihayinde ablam bana telefonu bozuk oldugunu sabaha kadar şarjda olmasına rağmen bataryanın dolmadığını söyledi telefonu verdi bir telefoncuda baktırt diye fırsat bu fırsat götürmüş gibi yaptım geldim eve telefonu verdım 40 liraya yaptırdı dıye o paraylada onun doğum gününde hediye almıştım ona :)

• Türkiye demisiniz bilmiyorum ama suriyeli bir çocuğa nasıl geldıklerını yasıl yaşam mücadelesi verdiklerini size ne gerekiyorsa onu sorun vüzel bir konu olur diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • nasıl bir konu olsun :-)

1|0
    0|0
  • Hareketli bir insan olduğumdan özellikle çocukken sürekli dizimi, kolumu vs. kanatırdım :) Hey gidi günler..

1|0
    0|0
  • Kotu bir anim var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...