Çarşaflı bayanlara yapılan zulümler?

Tek parti yıllarında çarşaflı bayanlara yapılan zulümler hakkında ne düşünüyorsunuz?

1|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• ALLAH'ın dünyasında onun kanunları olmalı er geç şeriat gelecek inşAllah kardeşim ayrıca dediğin konu ile ilgili yaşasın zalimler için CEHENNEM!!!

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Neden başkasına ait resmi profiline neden koyuyorsun. Hangi hakla? Buda tek parti zamanında kalan şey mi?

0|0
    0|0
  • Bu zihniyet başörtüsüne tahammül edemiyor çarşaf neki. cok geriye gitmeye gerek yok. bu ülkeye 28 subat vakası bile yakın tarihe bir karal eke olarak duracak. bu ülkeye özgürlüğü, müslümanların inancını kısıtlayarak reve görüyorlar. unutmadık. unutmayız.

0|0
    0|0
  • Her türlü zulmün aşırılığı yanlıştır. Lakin bazı kararların zulümlüğü tartışılır. Zira senin için zulüm olan başkası için toplumsal düzeni sağlamaktır. Şahsen Kemalist değilim. Ve kendimi müslüman olarak değerlendiriyorum ama ülkede insanların yarı çıplak gezmesini istemediğim kadar çarşafla gezmelerini de istemiyorum. İkisi de aşırılıktır. Aşırılık da bize uymaz. Temel ölçü tevazudur.

0|0
    0|0
  • zulm sadece onları yapılmadı ki dönem dönem belirle ideolojilere yapıldı

0|0
    0|0
  • Onların derdi çarşaf değildi Türk milletini islamdan uzaklaştırmaktı ki yaptılar da

1|1
    0|0
  • İnancına saygı duymuyorlarsa kendilerini ya sahibin gibi görüyorlardır ya da inandıkları herneyse onlar için potansiyel düşmansındır.
    Doğruyu yanlışı insanlara bırakırsanız, eninde sonunda benim düşüncem en doğrusu der.

0|0
    0|0
  • Ne yapmışlar ki

0|0
    0|0
  • İyi olduğunu düşünüyorum
    Keşke gene olsa

0|0
    0|0
  • Şimdi Tesettürlü bayana halen zulüm var belki bunun farkında değilsiniz ama bunun öncesinde tessetüre sonrasında tesettüre girene zulüm var hala hatta çok büyük zulüm! farkındamısınız!

0|0
    0|0
    • Ben zulum gormuyorum

• Onları umursamıyorum.

• Haklıym ama değil mi ah ahir zaman sen ne kötü bişeysin sağa dönem haram sola dönem haram

• Siyasete girmicem , açık kapalı fark etmez bayana yapılan her zulme karşıyım lakin trafikte az seri olmalarını rica ediyorum saygılarımla.

0|0
    0|0
  • koca karı hikayeleri hepsi, şeyh sait'ede din savunucu der oldunuz zaten

0|0
    0|0
  • çarşaf çarşaf diye diye ülkenin en kötü partisini başımıza bela ettiniz...

0|0
    0|0
  • Iyi etmisler diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • valla işdin yaptıkları yanında bişi değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben Şu an Ankara ve Diyarbakır da ölenleri düşünüyorum onlar beni pek ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
  • Çarşaflı değilim. Herkes çarşafa önyargılı ne yazık ki... bende şeriat gelmesini istiyorum. inşallah en kısa zamanda gelir. Dini yaşayalım. Dünya boş yaşamak için değil..

2|1
    0|0
  • Evet ben çarşaflıyım. Biz hiç bir kıza her tarafı açık saçık diye laf atmıyoruz. Herkes bize laf atıp rezil etme derdinde. Kendinizi küçük düşürüyorsunuz. Reklamın iyisi kötüsü olmaz konuşun. Ama hakkımızı ahirette alacağız. Bakalım kim cehennemi boylarken kimden yardım isteyecek yalvararak.

2|2
    0|0
Yükleniyor...