Sizce Artvin de ki yine sözde Doğa eylemleri yine Gezi parkı olmaz dimi?

Şu an Artvin ayakta. Kısmen 2 gündür Herkes sokakta. Bu sefer maden yüzünden Türkiyeyi karışmasın?
Link

Umarım Tüm Türkiyeye yayılmaz inşallah. Zaten yeterince karıştı ülke..

#OyunaGelmeTÜRKİYE
#ProvakasyonaGelmeTÜRKİYE Sizce Artvin de ki yine sözde Doğa eylemleri yine Gezi parkı olmaz dimi ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş her olayda sağduyu diyorsunuz. Tamam sağduyu da ne zaman toplumsal bir protesto ya da eylem olsa aman ülke karışmasın diyorsunuz. Kusura bakmayın ama omlet yapmak istiyorsanız yumurtayı kırmak zorundasınız diye bir söz vardır. Birşeylerin düzelmesi için insanların ayaklanması lazımdır. Ve sağduyu artık sadece devlet elitlerinin işine yarıyor. Zira devlet ve sermaye elitlerinin en çok korktuğu şey toplumsal hareketlerdir. Bu yüzden medyayı kullanarak inandıklarınızı ve düşündüklerinizi kontrol ediyorlar. Hiçbir düşünceniz aslında size ait değil.

0|0
    0|0
    • Doğruyu soyluyosun tamam da. Ama şu lanet günler de sadece bir kıvılcım da Kan gövdeyi götürür..

• Sadece kaçınılmaz olan erteleniyor. Türkiye o bahsettiğin o korkunç fırtınayı elbet yaşayacak. Ama büyük ihtimalle hemen ardından ya mükemmel ve muasır Türkiye'nin tohumları filizlenicek ya da korkunç bir faşizm yükselecek. Er ya da geç.

En İyi Kız Görüşü

• Bu provakasyon değil. 50 bin ağaç katledilecek

0|1
    0|0
    • Madenden çıkan altınla 50 milyon ağać dikersin..

• Ne zamana büyür o ağaçlar. Dediklerine inanmıyorum ben. Yassıadayı bile mahvettiler

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu daha yeni bir şey değil. Bir konu hakkında eleştiri yaparken iyice araştırın bilgisizce televizyonda size izletilenlere inanıp koyun gibi aynı fikire sahip olmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=T4hYkhMIrFY

2014 yılında da aynı insanlar karda kışta çadır kurup göz açtırmadı bu şerefsiz rant peşindeki şirketlere. 1988'lere kadar dayanan parasal oyunlar bunlar. Hikayesini öğrenmek istiyorsan tamamını izle bu videonun. Sonra sen karar ver.

0|0
    0|0
  • Ben madenden yanayım Gezi Parkı ile bu bir birinden çok farklı Gezi Parkında rant vardı burada ülke ekonomisine katkı var

0|1
    0|0
    • Ben de..

• Sapla samanı birbirinden ayırmak gerek tamam doğayı korumak lazımda çarkın dönmesi için bunlarda lazım

• Ne kadar bilinçsiz birazda ukala biri olarak şöyle diyim; o sözde eylem dediğin bu Ülkede rantlarla doğa tahribatı yapan milletin a... Koyacağız diyen yandaş patronlara karşı girişilen haklı bir direniştir. Sizler oyle kuru kuruya 'ırmağının akışına ölürüm Türküyem' diye terennüm ederken, onlar öldüğün ırmak özgürce coşkunca aksın diye direniyor cennet vatanının cennet köşeleri ranta kurban gitmesin diye direniyor. Ama siz nereden bileceksiniz,

1|0
    0|0
    • Kardeş, başkentte her ay patlama
      Pyd savaşı
      Pkk savaşı
      Türk-Kürt kavgası
      Muhalefet çökmek üzere

Bir de gezi parkı gibi büyuk eylemler olursa o zaman düşün..

Tamam doğa korunsun. Hak var lakin büyümemesi lazım. Aksi taktir de kan gövdeyi götürür

• Bunları ben değil, sende değil hükümet düşünecek, burada son vermesi gereken taraf varsa o da milyonlar kazanma hayaliyle giden şirkettir ve bundan cebini dolduran kim varsa. Yerel halk istemiyorsa zıtlaşmayacasın söz sahibi olanda, buna karar verecek olanda yerel sakinlerdir.

• Türkiye karışmasın mı?
    Alemsin :)

0|0
    0|0
    • Kardeş, başkentte her ay patlama
      Pyd savaşı
      Pkk savaşı
      Türk-Kürt kavgası
      Muhalefet çökmek üzere

Bir de gezi parkı gibi büyuk eylemler olursa o zaman düşün..

Tamam, Sapla samanı birbirinden ayırmak gerek tamam doğayı korumak lazımda çarkın dönmesi için bunlarda lazım

• Hükümet on numara kusursuz?

• Kalkışsınlar yürekleri çatalsa eğer . Orası Karadeniz bak nasıl kan alıyoruz sizden İstanbul'un rahatlığını nah bulursunuz buralarda

0|0
    0|0
    • Övdün mü sövdün mü anlamadım :D

• Halktan yanayım ama geziye dönüşürse dediğim olur yanlış anlaşılmasın. Kapital hareketleri bizde desteklemiyoruz

• Sövdüm :) Geziye dönüştürmeye yürekleri varsa Karadeniz'de eğer mezara girmeyi de göze alacaklar. Hendek falan kazmışlar kendi akıllarınca provakatörler ufak ufak doluşmaya başladı. Bizde temizlik yaparız daha iyi böyle

• kanımız aksada zafer DOĞANIN

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...