Hangi ilin insanını sevmiyorsunuz?

hangi illerin insanını sevmiyorsunuz bir ön yargınız var mı böyle bir ilin insanları ile ilgili?

Güncellemeler:
ırkçılık yapamadan paylaşım yapın lütfen ( kürt - türk... )

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• Ankara lilar godos konyalilar şerefsiz gözümde

0|0
    0|0
    • :D :D :D : D

• Konyaliysak sana mı konyalıyız

• @Hzllz_ yaşadıklarım ve yaptıkları kötülükler yanlarına kaldı hepsini allaha havale ediyorum

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• İle göre ayrımcılık yapmam.

1|0
    0|0
    • ya hiçbirimiz bunu yapmak istemeyiz ama bir genelleme yaparsak

• Hangi ilde vatan haini varsa onlari sevmiyorum.. malesef her ilde mevcut isim veremicem..

1|0
    0|0
  • 4böyle genelleme olamaz kardeş amacın ne insan hangi ilin insanını seviyosunuz diye sorar bari

0|0
    0|0
  • İzmir, tunceli. Memleket milliyetçilerinden nefret ederim

0|0
    0|0
  • Oyle bir on yargim yok

0|0
    0|0
  • erzurum

0|0
    0|0
  • Çankırı Çorum yozgat şeytan üçlüsü diyolarya 😄😄

0|0
    0|0
  • tanımadan yargılamam herkes eşit olmalı ve insanların empati yeteneğinin fazlaca ötelendiği aşikar

0|0
    0|0
  • Doğuluları genellikle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hakkari, şırnak, mardin, van, muş, siirt, batman,...

0|0
    0|0
  • Hepsini seviyorum pikachu

1|0
    0|0
  • Yozgat
    Buranın insanını hiç sevmem

0|1
    0|0
    • neden acaba :)

• var öyle ya sadece yozgat değil mersinliler :D

• Mersinlide çok hibine dolandirici cok hshs
      Bkz ben shshd

• her tarafın iyisi kötsü var ama biz erkekler askerde tanıyoruz adamı 5 izmirlidem 4 ü arkadaşım resmen istanbullu desen öyle ama dediğim gibi çok efendi iyileride var azımsanmayacak kadar

0|0
    0|0
  • afyokkluları sevmem aslaaa

0|0
    0|0
  • Kürt sevmiyorum ve irkçiyim kimsede karişmasin

1|0
    0|0
    • hocam ne olduğun beni ilgilendirmez ancak cahillik etme kürtlere terörist gözüyle bakılmasına da karşıyım adamların yılları savaşla mücadeleyle geçti onlar da bıktı emin ol

• evet haklı olduğun noktalar var pkk ve hdp içinde kürtler var ama ermeni veya başka asıllı yani asıl türkiye düşmanı onlar ama kürtlere bu kadar düşman gözüyle bakmayın

• lan çok merak edıyorum kürtler olmasaydı kurtuluş savaşında götünüzü kim kurataracaktı birelerini kötülemeden önce bir tarihe göz atınn çanakkale şehitlik abidesine bir git bak hele ordaki şehitler nerelei diyarbakırlısı vanlısı mardinlisi urfalısı pkk konusuna gelince git düşün bir pkk neden ortaya çıktı onu düşün pkk lideri bir devlet memuru iken neden pkk yi kurdu bir düşünn ha kaçak elektrik kullanımına gelince tedaşın 2015 kaçak elektrik kullana iller sıralamasına bak ilk üç sırada kim varr ha burda amacım pkk propagandası yapmak değilll sadece ırkçılık yapmayın insan gibi bu ülkede kardeşçe yaşayın unutma kürt-türk ayrılmazlar et tırnaktan atılırmı hiç?

• Türkiyemin bütün insanları güzeldir. Her ilden kötü insanda çıkabilir tabiki.

1|1
    0|0
  • Var var olmaz mi. Il veremiyoruz maalesef, gizlilik politikasi budur.

0|0
    0|0
    • genellikle iç anadolu

• hocam ajan mısın nesin gizlilik politikası filan :D

• gozluklu smiley koymusum gibi dusun

cevap veriyorum: berabere biter, iki sifir :D

• Sevmem demeyimde mumkunse adanalilardan uzak olayim..

0|0
    0|0
    • aaa hocam hiç olmadı ama adanalılar kraldır delikanlıdır

• İlla ki vardır aralarında çok güzel insanlar ama benim karşılaştıklarım öyle değildi kardeşim...

• maaşlı mi aman uzak dursun

0|0
    0|0
  • Afyon bildiğin yunan tohumu onlar 😀

0|0
    0|0
    • rapbena ne demek bilmiyorum ama masallah Allah arttirsin 😂😂

• @Vanilyalıkurabiye rabbena hep bana tekerleme gibisinden çatlak 😀 sen nerelisin konuş bakem

• Hakkari

0|0
    0|0
Yükleniyor...