Arkadaş diyetteyim ev arkadaşlarım tostları gömüyor ne yapcam :( ?

arkadaş diyetteyim ev arkadaşlarım tostları gömüyor ne yapcam :( ? sabah kahvltı etmedim öğlen yedim onunla duruyorum, hamburger yedim diye kendimi cezalandırdım akşam yemicem diye

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 4 kilo almışım :((( ben de akşam yemeği yemedim karnım acıktı boş boş su içiyorum.
    sık dişini.

0|0
    0|0
    • ahaha benimde Şu an elimde bir şişe inek gibi su içip ot yiyorum yaaa :( ama düzenli ye yemeğini yemedikçe daha çok alırsın

• he tamam o zaman zafere az kalmıştır :D

• hadi inşallah :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Zamanla düzelir pikachu

0|0
    0|0
  • Tostu düşünmezsen geçer. İstemediğine ikna et kendini. Gerçi istiyorsun o belli de :d işte istemediğine inandır kendini.

0|0
    0|0
    • valla 2 - 3 ıstırık yidim :D

• Yemeyerek zayıflayamazsın açlıktan zıbarırsın ye bu aksamda az ye ve spor yap

0|0
    0|0
  • Böyle diyet olmaz hafif bişeyler ye

0|0
    0|0
  • çok kötü yapıyorsun bırakınca fazlasıyla geri alacaksın öyle diyet olmaz lütfen

0|0
    0|0
    • normalde düzenli yiyorum zaten ama bugün çok kaçtı diye böyle yapıyorum

• ohoo çoktan yaptım sporumu :D

• haa iyiymiş aynen devam o zaman :D

• Sende onu göm.

0|0
    0|0
  • Kahvaltı yapmayan biri diyetten bahsetmesin bana

0|0
    0|0
  • atın ölümü arpadan olsun, ye gitsin aslan parçası.

0|0
    0|0
  • Sende onları göm :)

0|0
    0|0
  • Tostları bana gönderebilrsin, adresi veriyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çavdar ekmegiyle yağsız peynirli tost yap bende diyetteyim. Kendini cezalandirma herseyi ye ama az az ye

0|0
    0|0
    • yiyorum zatende öylen çok yiyince işte akşam için yememe kararı aldım ayrıca peynir sevmem hiç :(

• onu eksik etmiyorum zaten teşekkürler ;)

• Rica ederim :)

• Yemiceksin canım ben 60 kg dan 49'a düştüm sofradan hep doymadan kalkacaksın bunun karşılığını çok iyi alırsın. Iyi bir fizik sayesinde de kendine güvenin artar. Bir tavsiyem daha yemeklerden önce iki bardak su iç kolay doymani sağlayacaktır..

0|0
    0|0
  • Kaç kilo vermek istiyorsan bir karar ver ve kilo verince alabileceğin daha çok yakışacak kıyafetleri düşün. Ben de diyet yapıyorum ve önceden hergün çikolata yerdim. Artık azalttım hafta da 1 yiyorum. Unutma sen kilo vereceğine inanmazsan kimse inanmaz.

0|0
    0|0
  • Aç kalarak kilo veremezsin doğru zamanda doğru miktarda yemeyi öğrenmen lazım. Sabah metabolizmanın en hızlı çalıştığı zamanlardır o hamburgeri sabah yesen kilo yapmazdı.

0|0
    0|0
    • öğlen yedim 2 sıraları yapacak bişey yok artık normalde yiyorum zaten bugüne mahsus bu olay

• bana yine de doğru gelmedi saat 6 gibi bir çorba içebilirdin veya kahvaltı tarzı bişeyler yiyebilirdin bunlar kilo yapmaz zaten. Bir de şöyle bişey var yağ yakabilmek için de bişeyler yemek gerektiğini söylüyor doktorlar

• Uyu sabaha kadar :)

0|0
    0|0
  • İrade biraz, hadi sen yapabilirsin. Sana güveniyorum.

0|0
    0|0
  • Kepekli tost yap beyaz peynir domatesli çok güzel oluyor kalorisi de kaşara göre çok düşük oluyor

0|0
    0|0
  • Ben olsam tost makinesi ni bozarım 😡😂

0|0
    0|0
  • prasa yiyen yaşadı da, hamburger yiyenmi öldü ye kız ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...