Bu çok ciddi bir konu lütfen yardım edin?

Bugün kardeşim (8 yaşında) ve babam çok pis tartıştılar ve baya Dyk yedi sonra sinirlenince kardeşim aniden biz geçen gün arabayla yolda gidiyorDuk ben babanın birine mesaj yazdığını gördüm babam seni aldatiyör sizce ben ne yapmalıyım ona nasıl doğruyu söyletecegim veya bu doğru mu off yardım edin

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• valla yanlış anlamada 8 yaşındaki bir çocukta bizden daha çok Allah ve Kuran korkusu vardır mesala din üzerinden doğruyu söyletebilirsin yemin et el bas vs vs bence yer çok da kolay olur onun dışı inatçı bir çoocukca aksini söyelmez ki 8 yaşında bir çocuğada başka türlü psikolojik baskı yapamazsın

0|0
    0|0
    • Evet çok mantıklı, çok teşekkür ederim

• Ben karar verdim kardeşim yalan söylüyor sana da anlatayım alıyorum karşıma konuşacam ama gülüyor baya gülüyor sırıtıyor niye diye soruncada bugün okulda arkadaşımın yaptığı şaka geldi aklıma diyor kurana bidaha el basmaya gitti yapma çarpılirsin dedim geldi tekrar yanıma. Babamla konuşma mevzusuna gelince yaşım yeterince büyük değil

• o halde zamana bırakmaktan başka bir yol kalmıyor sana kardeşın baya yaramazmış ama gitme üstüne onun yaptığının doğru olmadığını daha kalıcı bir şekilde anlat bence

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğrudur %90 sen takip et bakalım babanın telefonunu kendisini falan varsa öyle birşey ciddi bir durumsa ona göre hareket edersin

0|0
    0|0
    • Neden bu kadar yüksek bir ihtimal neye dayanarak kardeşimin doğru söylediğini düşündun

• Sana olayı anlatayım babam bunu çok dövdü baya ama sonra buda ağladı ağladı sonra ben abim babam ve annemin bulunduğu bir ortamda bunu söyledi ve dedi ki ben bu sırrı sakladım belki birgün sana karşı koz olarak kullanırım diye iyi ki de o zman söylemedim...

• doğrudur kardeşinin dedği keşke doğru olmasa ama telaşa kapılma sende kontrol et belki önemli birşey değildir ciddi bir durum değildir

• bir düzgün yazamamışınki anlamadım

0|0
    0|0
    • Kardeşim babamın annemi aldattığını söylüyor yalan söylüyorsa nasıl itiraf ettirebilirim

• Annene mi dedi aldatiyo seni diye

0|0
    0|0
    • Evet anneme dedi , babamın telefonunda bir mesaj görmüş ve okuduktan sonra sildiğini iddia ediyor

Yükleniyor...