Arkadaşlar bu akşam üzeri ankarada en merkezi yerde çok büyük patlama yaşandı. Ölü sayısı 30 lara ulaştı nerdeyse

Ama herzamanki gibi devletimiz sagolsun olandan bitenden haberimiz olmasın fazla duyulmasın kısa zamanda soma gibi Ankara katliamı gibi suruç katliamı gibi unutulsun gitsin diye yayın yasağı getirdi

Ve Şu an facebook ve twitter kasten yavaşlatılıyor olanlardan haberdar olmamamız için herşeyi yapıyorlar

https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate-security-privacy/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme?hl=tr

Bu eklentiyi kurup çalıştırdığınızda rahatlıkla girebilir olandan bitenden haberdar olabilirsiniz.

Haziran seçimlerinden beri 200 den fazla kişi canından oldu benimde sürekli kullandığım bir yol orası şans eseri bugun orda değildim..

Bakalım daha nereye kadar bu canlar...

1|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Sinirim bozuluyor konuşulanları dinleyince okuyunca. Ya bir de Numan Kurtulmuş çıkıp şerefsizce ve sinsice diye nitelendirdi. Ne sinsisi ya? Ne sinsisi diye biri de çıkıp bağıramıyor oradan ben anlamıyorm. Adamlar başkentinin en merkezine kadar gelip havaya uçurmuş, bu sinsilik midir? Bir de süper bir kudret varmış, tüm sorumluları yakalayacakmış. Suruç, Ankara , sultanahmet sorumlularını yakaladıkları gibi. Akıl sağlımızı korumak çok zor.

0|1
    0|0
    • Her patlamadan sonra aynı sözler cümleler bile değişmiyor ya tüm sorumlular yakalanacak. Hani nerde? Ama doğru Eylem yapmadıkca yakalayamıyorlar ya arkadaş bide dalga geçer gibi açıklama yapıyorlar Önce işbirliği yaptılar şimdide ellerinde patladı pkk nasıl düzeltecekler bilmiyorlar.

Nasıl bağırsın millet ağzını açanı hapse atıyorlar millet gıkını çıkaramıyorki.. Zaten genelide memnun bu durumdan allah sonumuzu hayretsin

Kızlar Ne Diyor 3

• Alıştırdılar insanları böyle haberlere artık normal bir şey gibi dinliyoruz televizyondan. s

0|1
    0|0
  • 30 değil 18 kişi

0|0
    0|0
    • 20:40 Bakan Müezzinoğlu: '21 ölü, 61 yaralı var'

• 21:20 Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: 28 vatandaşımızı kaybettik

• @deja_vu bir gün bu çanak tutanların hepsine değecek bu mevzu bırakın onu bunu partisiymiş iktidarmış muhalefetmiş hepsi aynı hepsini geçtim bu vahşete bilerek çanak tutuluyor

İnsanlar ölüyor ya bazı beyinsizlerde hala bunu destekliyor anlamış değilim ne olması gerkeiyor ya ille ailemizden biri can versin ondan sonramı akıllanacağız biz

• Allah beladan korusun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 14 yıldır beceriksiz ve insanları aldatan berbat ülkeyi hale getiren hükümet ve bunları tebrikleyen akılsız akpliler

1|1
    0|0
  • Olaydan beridir bu konuyu bekliyordum. Teşekkür ederim 10 ekimdeki patlamada sevinen arkadaşlar bugünki patlamada ağlıyor bu ülke niye böyle hala çözmüş değilim karakter yapımız 0..

0|0
    0|0
Yükleniyor...