Hala PKK' yı savunup HDP'ye oy verebiliyor musunuz?

Barış istiyorlarmış vs. HDP de PKK'nın kankası. Dağa giden askerin önünü kesip teröristi savunandan ne beklenir. Sizcede artık bunların soyunu kurutmanın vakti gelmedi mi?

1|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• soyları kurumuyor ki soyu kuruyasıcaların.

1|1
    0|0
  • Geldi tabi.

0|1
    0|0
  • Yoo vermiyoruz akpciler ne alemde ankaranin gobeginde 5473653 kez patlama oldu da?

0|1
    0|0
  • Demirtaşın babası dağda pompayı basarken kağıt havlu sarsaydı keşke.

0|1
    0|0
  • Teroristlerin kökünü kurutmak lazım.

0|1
    0|0
  • aynen öyle :) tebrikler valla

0|1
    0|0
  • geldi de geçti

0|1
    0|0
  • Evt veriyorum

0|0
    0|0
  • verirler onlar bir şey olmaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Zaten verenleri assak rahatlardı bu ülke.

0|1
    0|0
  • Analar ağlamasın diye açılım sürecinde Hdp nin kucağına oturan kimler di, çok merak ediyorum, bir de bunun cevabını versene bize...

0|0
    0|0
  • Olm hdp ye oy verenler zaten kürtler, onlar bu ülkenin vatandasi degil mi, önemli olan onlarla anlasmak, kimi atiyon akp nin oylarinin coguda kürt sünniler ona bakarsan, onlar cok mu iyi, simdi gel gelelim pkk ya ülkede huzursuzluk olmasi milletin isine geliyo senin gibilerde yüzyillardir ekmegini paylastigi kardesine düsman kesiliyo, uyanik olun, böyle seyler olmaz

0|0
    0|0
    • iyi sen de kardeşlerinin yanına git de daha fazla asker öldürün o zaman

• kardeş çarptırma lafımı ''kürtlerin'' kökünü kazıyalım gibi bir söz cıkmadı agzımdan. ama durup dururken ülkeyi bölmeye çalışan , masum insanları öldüren, askerin cocugunu babasız bırakan her kimse bir bu pkk ve her kimki onu destekliyorsa ki bu hdp. her turlu cezayı hakediyorlar. dağa giden askerin önüne geçip TERORİSTİ savunan kimseye masun denmez. hüçbir terör yancısıyla kardeş olunmaz

• Bak iste onlari tetikleyen gücler var ben söz carpitmam, ama onlar da senin gibi etkileniyorlar, zorla oraya götürülüyorlar, aileleri tehdit ediliyor, normal insanlarin senin benim gibi yasamaktan baska bir amaci var mi, politika diyorsam bu insanlar üzerinde oynanan bir politikadir, oyundur, öyleyse her duyduguna , gördügüne bile inanma asil olan kendini bilmektir, ölsen dahi böyle insanlara hizmet etmemektir onlarin emellerine vs.

• Akp yle olmaz o iş yalnız.

0|0
    0|0
  • RND'ye gore dunyada bu zamana kadar 404 teror orgutunun sadece yuzde 7 si silahla sonlandirildi.10.000 ve ustu sayida teroristi olan bir orgutu silahla degil antlasmayla bitirebilirsin. Cunku yerellik yok, o soyunu kurutalim tarzi beylik laflar sadece bos atmis olur

0|0
    0|0
  • Allah Kahir eylesin bunlarin..

0|0
    0|0
  • Adamlar 8 er 8 er ürüyor. Nasıl kurutacan soylarını? :D

0|0
    0|0
  • Doguda coluk cocuk demeden eline tas alani kafasindan tek kursunla indirmek gerek. 7 yas ve ustu kim varsa yok edilmesine destek veriyorum

0|3
    0|0
Yükleniyor...