Karşı cins ile 'arkadaş' olabilir misiniz?

Arkadaş derken okulda görüp ayaküstü konuşmayı kast etmiyorum. Okul veya iş dışında da sık buluşup birşeyler yapmak. Basit bir hoşlantı da olsa hissetmeden.

Dipnot: Arkadaş grubunuz ile değil yalnız buluşuyorsunuz.

• Evet, arkadaş olabiliriz
    76% (19)60% (15)68% (34)Oy Ver
  • Hayır, arkadaş olamayız
    24% (6)40% (10)32% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş olabilirim ama çoook iyi bir arkadaş olamam.
    Zaten karşı cinsten biri çok iyi arkadaşlık edecek düzeydeyse sevgilim yaparım ne diye arkadaş takılayım :D

0|0
    0|0
    • Diyelim kız arkadaşın ile kavga ettin, hareketlerine anlam veremiyorsun. Hemcinsin olmayan birine ihtiyaç duymaz mısın, herzaman konuşabileceğin?

• Kız arkadaşımla kavga edip başka bir kadına gideceksem o gittiğim kadın hatunum olur zaten. Ayrıca öyle bir kavga etsem bile başka bir cinse ihtiyaç duymam. Gider kendi cinsim olan kardeşlerimle sahilde içeriz. Bu işin oluru budur :p

• Farklı bir bakış açısı 😄

En İyi Kız Görüşü

• Evet olunur benim çok arkadaşım var öyle.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Arkadaş olunur. ama samimi arkadaş kesinlikle olunmaz , iki taraftan birisinin duyguları zamanla illaki değişir. olurum diyen yalan söyler

0|0
    0|0
  • Evet olunabilr bence arkadaşlık gibisi yok benim hiç kız arkadaşım yok çok samimi çok yakın olduğum bir kaç tane görüştüğüm erkek arkadaşım var kız arkadaşım yok bazen buluşuyoruz çok iyi oluyor ama her zaman değil kız arkdaşımda olsa onlarla yaptıklarımın aynısını benzerlerini yapmak isterdim kafe ye restorana tiyatro sinemaya gitmek...

0|0
    0|0
  • Belki..

0|0
    0|0
  • Belli bir sure olunabilse bile zamanla tadi kacar. Genel olarak ben inanmam kankalik olayina.

0|0
    0|0
  • kesinlikle öyle insanlar lazım Şu an

0|1
    0|0
  • olabilir belki.

0|0
    0|0
  • var öyle arkadaşlarım bana değer katıyorlar

0|0
    0|0
  • evet olabilirsin.

ama samimiyeti abartınca olamazsın.

0|0
    0|0
  • Var zaten. Çok güzel sohbet ediyoruz kendisi ile. Hele de öğretmen olduğu için hikaye bol.

0|0
    0|0
  • ilk 3 gün olur sonra olmaz

0|0
    0|0
  • sıcak sohbet sıcaklığın başlangıcıdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tabiki. Bu dogal birsey. Hoslanti mi gerekir illa birkadinla erkege? Kendini idare edemeyen insan zavallidir.

0|1
    0|0
  • Evet olurum

0|1
    0|0
  • Olabilir.

0|1
    0|0
  • Oluyor tabi.

0|1
    0|0
  • Olurum