Adanalı diyince gözünüzde ve beyninizde canlanan insan?

Bugün sosyal medyada defalarca rastladım. Adanalıları psikopat, manyak ve sinirli olarak görenler çoğunlukta. Peki sizin gözünüzde canlanan insan profili nasıl merak ettim?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Alakasi yok.
    Adanalilar iyidir. Ama yerlisi olcak.
    O piskopat manyaklarin cogu göcmen. Adanaya kurban olsunlar. Allahin dagindan iniyor ayilar adananin adini kirletiolar.
    Özel halk otobüsü, dolmuş ve servis soförleri

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ay kurban olsunlar be bize 😒

0|1
    0|0
  • ooooo böyle kolları vr iki tane sonra bir tane burnu var ay ne degişik bir insan aman allahımm

0|1
    0|0
  • Oktay Kaynarca geliyor benim aklıma hahaha :D

0|1
    0|0
  • Kadınlarına bişey demiyicem ama iki adanalı çok yakın arkadaşım var biri model oldu diğeride gerçekten yakışıklı

0|0
    0|0
  • Vahsiler

0|1
    0|0
    • Hmm buda değişik ve sacma bir düşünce

• Yoruma saygı duy

• Peki bende sana bir yorum yapayım. Sen acayip derecede saçma düşüncelere sahip cahil bir insansın. Bu senin için yorumum saygı duy lütfen. Hakaret olarak algılama.

• Haberlerde izledigim kotu olaylar nedeniyle adanali deyince gozumde bir insan canlanmiyor acikcasi

0|0
    0|0
    • Anladım demekki sizi medya yönetiyor. İşte beklediğim asosyal cevap. Bravo

• İyi aksamlar

• Sana da 😊

• Kötü olaylar vs korkuyorum :(

0|1
    0|0
    • Nıye korkuyorsun

• Haberlerde cook :(

• O zaman haberlerde her geçen şehri adana görüyorsunuz adanada kadına laf atılmaz, tecavuz edılmez, kadın öldürülmez kolay kolay. Yapanlarda dışardan gelen göçmenler. Bence siz sıkıntılısınız malesef. Umarım gerçekleri bir gün görür medyaya aşık olmazsınız

• TV deki çoğu kötü habarler adana ve mersinden cıkıyor bilmiyorum var adana da bişey gerçi memleketin adamı olmaz ama çok görünce haberlerde artık adanalılardan korkmaya başladım

0|1
    0|0
    • Değişik bir düşünce ama tabiki yanlış : D

• neden yanlış aç tv izle haberlerin yarısı adana :)

• Ben adana hakkında demedim adanalılar halkında dedim İstanbul'da olay olmuyor mu. ya da ankarada. Böyle düşünmeniz bence yanlış. Medyaya göre yargılamak doğrumu.

• Cabbar isminde adanali bir tanidigim var ve resmen asigim adama

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Adana denilince gözümün önünde adliye önünde elleri satırlı birbirini doğrayan insanlar geliyor.

0|0
    0|0
  • Adana merkez patlıyor herkes 8) Diye şarkı söyleyen krolar. :(

0|0
    0|0
  • @ArtistSerseri adananın bağrından kopmuş bir arkadaşım 😀

0|1
    0|0
Yükleniyor...