Kapat

Ankaradaki patlama hakkındaki düşünceleriniz nelerdir arkadaşlar?

suriyeyi bombalamamızın ardından gerçekleşen bu saldırı bir mesajdı bence siz ne düşünüyorsunuz.Ölenlere başsağlığı ailelerine sabır yaralılara da acil şifalar diliyorum.

1|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• siz daha alın suriyelılerı alın :) 6 sene sonra gorursunuz :D daha bunlar hiçbişey :D

0|0
    0|0
    • bunun mültecilerle ne alakası var adamlar savaştan kaçmış

• öyle zaten müslüman bir ülkeyiz kalkınmamızı istemiyorlar almıyacaklar da zaten biz daha niye diretiyoruz anlamış değilim

• tayyoşa sormak lazım

En İyi Erkek Görüşü

• Hakan fidan öğrenmeden yayın yasağı geldi. Yazık oldu. Vatanımı bu hale getirenler utansın...

1|1
    0|0
    • ya yayın yasağının gelmesi mantıklı değil mi orada ölen insan cesetleri var doğru olmayan yüzlerce haber falan ortalığın karışması mı durulup aydınlatılınca bilgi verilmesi mi yeğdir.

• Biz o bataklıktayız zaten ama güç bela ayakta duruyoruz yanlış hamleler daha da batıracaktır. Allah sonumuzu hayr etsin

• Bu gidiş hayra alamet değil.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle şiddetliydi ki deprem oldu sandık Allah yardım etsin

0|0
    0|0
  • bugünkü iktidar , gündemi değiştirmek için hem psikolojik hem ölümcül oyunlarına devam ediyor diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • bir devlet sırf konu değişsin diye başkentte tbmmye 500 genelkurmaya 300 metre uzaklıkta bomba patlatıp da 28 kişinin ölümünü izlemez izleyemez. çünkü bu patlamanın devleti küçük gösterdiğini bilir ki bombayı patlatanın pkk/pyd militanı olduğu açıklandı

• her kim yarınları çalıyorsa haram zehir zıkkım olsun ne diyelim , sağlıcakla kal soru güzeldi

• sohbet de güzeldi ben de teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya ben Ankaralıyım valla Sıhhiye Kızılay gibi yerlere gitmekten korkar oldum şimdide burası 😞 ya ülkemi seviyorum ama yaşanacak gibi değil...

1|0
    0|0
  • İktidarsız iktidar

0|0
    0|0
Yükleniyor...