Ülkemizin en önemli kurumlarının olduğu yerde bu akşam bombalar patladı, güvenlik zaafiyeti var mı sizce?

Her gün geçtikçe güzel ülkemiz terör batağına mı sürükleniyor, yaşanmaz hale mi gelecek?

Güncellemeler:
Vefat eden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yararlılarımıza acil şifalar dilerim.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu bir değil iki değildi paristede aynısı oldu ama tekrarı yaşandı mı? hayır! Ama bizde olabileceği bile bile güvenlik önlemleri iyi değil ! Söylenecek çok şey var üzgünüm Allahtan ölenlere rahmet yaralılara acil şifalar dilerim... sonumuz pek iyiye gitmiyor !!!

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hala insanlar Turkiyeyi guclu saniyor tayyipleri koruyacak onlari. O kadar slak bir toplumuz ki anlamiyorum bu insanlari. Baskentte bile bunlar oluyorsa bu ulke guclu degil acizdir

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah aşkına ne kadar yaşanabilecek bir ülke ki zaten? Her geçen gün daha da terör batağına yenik düşüyoruz. Lanet olsun bunu destekleyene de izin verene de.

0|1
    0|0
  • Aynen öyle yaşanmaz hale gelecek sona yaklasiyruz

0|1
    0|0
  • Kesinlikle. Başa adam gibiler gelmedikten sonra, insanlar duyarsız kaldığı sürece Türkiye diye bir ülke kalmayacak. Allah hepimizi korusun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sence yok mu 😀

0|0
    0|0
  • Sivil bir askeri araca yerleştirilmiş bomba

0|0
    0|0
  • Rusyayla aran bozuk abd ile bozuk herkesle aran bozuk kim senin yanında duracak?
    Nasıl bir yönetim anlayısı anlamıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...