Dostum dediğim insandan artık nefret eder oldum?

Gecen yil tanistigim bir arkadasim var cok samimi olduk bir ara. Ama sonra cok buyuk bir kavga ettik 3 arkadas. O dedigim kisiyle. Bu sene ayni siniftayiz ve artık iyice soğudum kızın her hareketi batıyor artık bana. Boyle yavaş yavaş konuşuyor yavaş yavaş yürüyor mıy mıy mıy. Sonra en ufak sorunu bile çok büyütüyor kendi dertlerini on saat anlatıyor ve içten içe kıskandığını farkettim. Sınav sonuçları iyi ama sürekli anlamıyorum çalışamıyorum modunda gerçekten artık bıktım. Şimdi samimiyiz de ama bu ilişki de beni artık çok yoruyor ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Zaman her şeyi çözer mi yoksa yıktığı da olur mu?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Değer verince dotu kalkıyor kısacası

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimseyle çok iyi dost olma gün gelir düşman olursun kimseyle çok düşman olma gün gelir çok iyi dost olursun demiş Peygamber'imiz. Eğer Hareketlerine gıcık oluyorsan çok samimi olma zaten. Kimsenin seni yıpratmasına izin verme :)

1|0
    0|0
    • Haklsın ben de artık çoğu şeyimi anlatmıyorum havadan sudan konuşuyorum sadece. Mesafe koyucam inşallah zamanla böylesi iyi kafam rahat olur

• Kesinlikle. Çok sağol tavsiyelerin için:)

• Rica ederim her zaman :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• bu durumda yapilabilecek en iyi davranis karsina alip yuz yuze konusmaktir bence

0|0
    0|0
    • Bunu denedik kaç kere ama kendisi çok inatçı biri olduğu için sadece ben haklıyım diyor ona kırk takla atsam da kabullendiremedim yaprıklarını. Yapmış olabilirim bilmeden bile demiyor asla yapmadım diyor

• Kendini yipratma huysuz biri belliki

0|0
    0|0
Yükleniyor...