Rockçı arkadaş grubum olsun istiyorum?

Rockçı arkadaş gurubum olsun istiyorum. Böyle siyah giyinelim vs fakat hiç rock dinleyen birine denk gelmedim herkes pop dinliyor ben böyle bir arkadaş nerden bulabilirim?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• rak barlara takıl.. :) kadıköy akmar pasajı alt girişe takıl.. istemediğin kadar çok..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yanlış muhitte takılıyosundur.
    benim zamanında vardı öyle bir grubum. onlar hala var ama ben biraz çektim kendimi.
    önceden amatör rock gruplarına sahneye çıkma şansı verir rock partiler düzenlerdim. hem gençler eğlensin hem yeni gruplar çıksın diye

0|0
    0|0
  • simsiyah giyinip ismail yk dinleyen tipler biliyorum. rock müzikle siyah giyinmenin bir alakası yok böyle düşünüyorsan git pop dinle bence. sen görsellik istiyorsun müziği buna alet etme lütfen :)

0|0
    0|0
    • Hayır tabi ki de giyinmekle müziğin alakası olmadığını biliyorum tabi.
      Ama genelde siyah giyinenler rockla bağlantılı gibi görünür vs ya onu kast ettim biraz

• rock müziğe de ilgi duyuyorsan sorun yok ama sadece rockçıyım ben diye takılacaksan eğer yapma demek istedim :D türkiye de rock müzik diye birşey yok ayrıca model gibi rock grubuyum diye takılanlara bakıyorum giyim kuşam iyi ama yaptıkları müzik pop müzikten farksız tiplere bakıyorum zannedersin metalcinin babası bunlar :D

• Aynen katılıyorum

• Yaşadığın yer buna uygunsa bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Gel alalım seni gruba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...