Samimi olduklarım bile canımı sıkıyor?

ya bazen beni insanlar deliritiyor yani en samimi olduklarım bile. şimdi yani her konuyla ilgili olabiliyor bu.
mesela benim tandığım berber var iyi çocuk da şimdi benim hayatımı bilmeden bazen yorum yapıyor, ya da sanki akıl verir gibi konuşmaları var bu bir iki kere denk geldi. bugünde yaptı. şimdi ben bazı nedenlerden dolayı çalışmıyorum. bugün orda birisinin kızı katip olmuşda, konuşuyorlardı, bana döndü 'm... sende başvursana' benim katiplikle ne işim olur yani neyse 'ben yapamam' dedim daha doğrusu yapmam. neyse bu yapamam lafı çıktı ya bir kere yok yapamam deme baştan kaybedersin dedi. ya benim başka hedeflerim var diyorum. ne hedefin var diyo. ya abi sanane belki çalışmak istemiyorum diyemiyorum, diyemiyorsun ayıp oluyor. küçümsemiyorum da o ki iyi biliyordun neden kendin katip olmadın berberlik yapıyorsun desem ne olcak. çok samimi oluncada işin tadı kaçıyor ya. akıl alıyoruz ama kimseye veremiyoruz. neyse orda fazla lafı fazla dönderemedim traş oldum eve geldim kendi kendime sinirleniyorum evde. ya ben hastalıkda geçirdim sinir sıkıntı bana iyi gelmiyor. bu millet hala beni deli etmeye çalışıyor? bunda ne var ki demeyin seviyesini bilmeyen cahil insanlar bile akıl dağıtıyor. sanane de diyemiyorum samimi olunca?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Gerektiğinde tepkini göster.
    Insanoğlu nankör oldu sen ses etmezsen tepene biner.

0|1
    0|0
    • aynen ya, herkes tepemize biner oldu.
      e biraz kızar gibi bana sağlam insanlar, kaliteliler lazım falan dedim montumu giyerken böyle senin demen gibi biraz tepki verir şekilde. bu biraz soğukluk yarattı ortamda, birşey daha söyledi bu cevabıma o, zaten sonra çıktım. ama aklıma takılıyor.

• Hata onda o düşünsün.

• bir insanın hayatını bilmeden yönlendiren, yorum yapan insan kendini geliştirememiştir. isterse çalışşsın bir işte. bir sıkıntın olsa psikolaga bile gitsen ilk önce dinlerler insanı. bizim millet biraz böyle ama pek düşündüğünü de zannetmem onun ya. umarım düşünür.

Yükleniyor...