Türkiye'de boşanmış kadınlara neden kötü gözle bakılıyor?

Düşündüm düşündüm anlam veremedim, sebebi nedir? Bir kadının boşanması evlenmesi kadar doğaldır. Neden böyle düşünüyorlar?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Kafalarında hep dul fantazisi olan bir toplum için şaşılır değil :) akıllarında hep dönen şeyleri, fantazileri kadınlara mal ediyolar.

0|1
    0|0
    • Vasat bir düşünce desene. Keşke biraz kitap okusalar, kendilerine faydaları dokunur en azından.

• Düşünce sekillerini tamamen değişmeleri lazm

En İyi Erkek Görüşü

• 1. si boşanmanın suçlusu olarak kadını görmeleri kimbilir naptı da adamı bıktırdı boşandı şeklinde düşünülmesi sorunlu kadın olarak görülmesi 2. de cinsi sapıklık tabi ki hımmm dul hem de genç kesin verir zihniyeti. genel olarak kadına iyi gözle bakılımıyo ki ülkede.

0|1
    0|0
    • Haklısın abi ne yazık ki öyle. Ama ben kendime dikkat ediyorum, cinsiyetçi yaklaşımlardan kaçınırım. Kadınlara saygım sonsuz.

• dikkat etmesen böyle başlık açmazdın zaten. maalesef bu hastalıklı düşüncede olanların sayısı azımsanamıyacak kadar çok. hatta kadınlar bile bu durumun içinde buluyo kendini bir çok gelenek adı altında cinsiyetçi uygulamayı savunan şiddet olayında hak etmiştir diye düşünen kadın var.

Kızlar Ne Diyor 4

• dusunme cunku net bır sebebı yok. mental sıglıklarından dolayı.

0|0
    0|0
  • Aptal insanlar.

0|0
    0|0
  • kim kötü gözle bakıyormuş ki

0|0
    0|0
  • Sorunun içinde cevap gizli çünkü burası Türkiye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çünkü burası Türkiye, Yobazlık işte.

0|1
    0|0
  • Dul damgası yenilip kötü birşeymiş ya da başkasıyla aynı yatakta olup sonra birşey olmamasına sadece anlaşılmazlık olması halinde bile hoş karşılanmıyor çok saçma ama bir yandanda doğru olabilecek birşey.

0|0
    0|0
  • Şu mantık olabilir mi? Ulen bu kariyi önceden biri boşamış, demek ki bunda bir sorun var :P

0|0
    0|0
  • Toplumdaki önyargılar.

0|0
    0|0
  • Artık eskisi gibi kötü gözle bakan yok hatta cok kullanişlilar 😀

0|0
    0|0
    • bir an önce bu rezil zihniyetin yok olması gerekiyor, vasat durumdasın!

• Kullalan kullaniyor senmi bilecen her seyi git etrafa bak. Ben pişman olduğum icin 5 yilldir bisey görmedim gormek istemiyorum. Bilmeden yargi sana düştü bu durumda 😉

• Hepinizin canı cehenneme!

Yükleniyor...