Gizli numara aradı?

Arkadaşlar az önce ev telefonundan gizli numara aradı. Bende dün arkadaşımdan sevdiğim çocuğun numarasını aldım. Ev telefonundan gizliden arayacaktım ama yapamadım. Arkadaşım ev telefon numaramı bilmiyor. Sevdiğim çocukta bilmiyor. Bugün ise aklımdayken gizli numaradan ev telefonunu aradılar. şaşırdım ya açacaktımda açmadım. neden açmadım bilmiyorum annem sapıktır dedi ahahah şimdi keşke açsam diyorum ya , belki bir tesadüf odur diye... sizce birdaha ararsa açayım mı? ve arar mı sizce? aranızda böyle bir olayla karşılaşan oldumu?

Güncellemeler:
guncel
Günceel

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evden sevdiğin çocuğu aramaya nasıl cesaret ettin pes neyse bir daha dikkatli ol gizliden arayınca evden aramada :D o olsaydı diyelim annenin yanında nasıl konuşacaktın yine arar bence 1-2 günden açıp açmamak sana kalmış :)

1|0
    0|0
    • iyide şöyle bir durumda var , arkadaşım ev telefonumu bilmiyor , sevdiğimde bilmiyor ama dün bu konuyu çok konuşmuştuk arkadaşla ve aramayı düşünüyodum da aramadım. kim aradı gizliden merak ettim. bir de ev telefonumu aramıış. merak ettim ya , yok böyle tesadüf :D :D

• inşallah sapık çıkmaz :D :D

• bulamazsın ki sapık çıkarsa da şansına küs :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Açma aramak isterse gizlide. Çıksın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...