Sevgilisi için arkadaşını satan?

Sevgilisinin dolduruşuna gelip can ciğer arkadaşını satan insanlar hakkında düşünceleriniz nelerdir? Bu insanlara ne yapmak gerekir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• En sevmedigim tipler Arkadaşlarım Daha değerli Arkadaşım diyebilcegim insan sayısı 5parmağı geçmez tanıdıklarım binlerce.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bazen insanlar duygularına karşı gelemezler hele ki kendini kaptırmışsa bence biraz hoşgörmek gerekir zaten sonunda hatasını anlayacaktır

1|0
    0|0
    • Doğru diyorsunuz fakat siz onun iyiliğin istiyorsunuz ispiyonculuk bile yapıyorsunuz gerçekleri görsün diye daha sonra sizinle arkadaşlığını biteceğini söylüyor arkanızdan :)

• Çok teşekkür ederim :) size de başarılar dilerim

• teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Nefret ederim

0|0
    0|0
  • Sevgilim için organ mafyasına bile satarım umurumda değil 😆

0|0
    0|0
  • haklı buluyorum sonucta sevgili arkadaştan farklıdır

0|0
    0|0
  • Şerefsiz dir neyse küfür etmicem mk onların

0|0
    0|0
    • Bende çok sinirliyim bu konuda

• Bende şu an bu durumu yaşıyorum ve çok çok hayal kırıklığı :)

• Rahat ol yanlış insanların üstünü çiz

Kızlar Ne Diyor 1

• Şimdi sevgilinin yeri ayrı, can dostumun yeri ayrı. Her kim bunu kabul etmeyecek olursa ya da kötüleme yaparsa yapan kaybeder benim gözümde. O yüzden bana göre her iki tarafında yeri ayrıdır. Ama ben erkek arkadaşım için hayatım boyunca silmiş olduğum arkadaşlarım oldu. Hiçte pişman değilim. Herşeyin bir söyleme adabı vardır. O sınırı kim aşarsa benim gözümde biter. Kendi arkadaşıma bir tek ben kötü söz söyleyebilirim, aynı şekilde sevgilimede bir tek ben kötü söz söyleyebilirim. Her iki taraf birbirine kötü söz söyleme hakkına sahip değiller çünkü.

0|0
    0|0
    • Benim durum çok farklı. Ve haklı olduğumu düşünüyorum burada anlatamayacagim şeyler var. Ama bir gün pişman olacak ben olmayacağım

• İşte dediğim gibi karşı tarafın bana çok sağlam şeylerle gelmesi lazım. Yoksa o öyle dedi yok bu böyle dedi diye her iki taraftanda vazgeçmem. Ha şu olur ikisini yan yana getirmem bu kadar basit. Kankamla sevgilim arkadaş olucak diye bir kaide yok.

Yükleniyor...