Bu soru ailesiyle yaşayan arkadaşlar için geliyor; ayrı bir eve çıksanız, ilk yapmak istediğiniz şey ne olurdu?

cinsel ihtiyaç kısmını konu dışına bırakırsak, ailenizin sürekli karıştığı izin vermediği diğer istekleriniz için soruyorum. ayrı eve çıksanız, kendi geçiminizi sağlayacak geliriniz olduğunda, ilk olarak ne yaparsınız? aklınızda neler var?

1|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Aldığım eşyaların etiketlerini yırtmadan ve bir kısmını saklama ihtiyacı duymadan eve girmek olurdu.

0|1
    0|0
    • sizdeki düzeni tam anlamadım? aldığınız eşyaların etiketlerini yırtıp gizliyor mu anneniz?

• Çok zor gerçekten o söylemeyi dinlemek aynı şeyleri tekrar tekrar dinlemek çileden çıkmama ramak kalıyor bazen

• aynı huy (bişeye kızınca sürekli söylenmesi) benim annemde de var :/

En İyi Erkek Görüşü

• Bıraktığım eşyayı bıraktığım yerde bulmak, evi rahatça dağınık bırakmak ve bu yüzden azar işitmemek :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cs:go'da mikrofonla konuşacağım bağıra bağıra küfrede küfrede !

0|1
    0|0
    • vaayyy :) onun için tamamen evde yalnız olmak lazım. sıkıntı ailevi değil yani, evde eşim varken eşim de kızıyor aynı sebepten :D

• Sabahtan geceye kadar gezmek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yalnızlığımın tadını çıkartırdım. Çünkü kendi evinde ne kadar da kendi odan olursa olsun, istediğin kadar kapıyı da kitlersen kitle, diğer tarafta senden başka kişilerinde olduğu aklından çıkmıyor.
    Ya girerlerse, ya kapı çalarsa vb.

0|1
    0|0
  • 6 ay sonra ayrı eve çıkacağım. İlk olarak radyo kuracağım. Burada olmuyor, müzikten rahatsız oluyorlar.

0|0
    0|0
    • radyo "kuracağım" derken?

• oo sizin istek profesyonel çalışmaya yönelik bir istek olmuş :) yolunuz açık olsun şimdiden

• Bir yerden başlamak lazım. 😊 Çok teşekkür ediyorum. 😊

• Örneğin istediğim gibi rahatça mutfakta yemek yapmayı denerim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...