Siz olsanız ne düşünürdünüz?

yakın bir arkadaşımda kalmaya gittim. bir ara sevgilisini aradı ve neredeyse 1 saat boyunca konuştu. bir ara da hoparlörü açtı. iki saat onların aşk hayatlarını dinlemek zorunda kaldım. ayrıca önemli bir konu da yoktu. konu bitince arkadaşım saçma sapan bir muhabbet açıp durdu ve konuşmayı uzattıkça uzattı. kahkahalar, gülüşmeler, iki tarafı dinlemek zorunda kalmak. açıkçası çok sıkıldım o an ve de çok kırıldım. sonuçta misafir gitmişim oraya. onunla her zaman konuşabilir. benim geldiğim gün o kadar uzunca konuşmasına ne gerek vardı ki. konuşmaları bitince geç olmuştu uyuduk zaten sonra. ben beraber güzel vakit geçiririz diye düşünürken hayal kırıklığına uğradım. ben mi gereksiz alınganlık yaptım yoksa siz de aynı şeyleri düşünür müydünüz?

Güncellemeler:
güncel

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sandığın gibi yakın arkadaşın değilmiş demekki. Sana yakın olan seni tanımış bu durumdanda haz etmeyeceğini biliyor olmalı.

0|0
    0|0
  • %1000 haklısın 😎

0|0
    0|0
    • dimi ya

• çok teşekkür ederim. bir yabancıyla konuşmak bile daha iyi geliyor bazen.

• Rica ederim evet bazen iyi gelebilir😊 insanları dert etme sen ne söylersen zaten anlamak istedikleri şekilde anlamıyorlar mi. Bırak olması gerekenler olsun yanında 1 tane bile olsa seni anlayan gerisi mühim olmamalı. Doğru senin kalbindedir kimsenin dilinde değil sen istediğin sürece yanındalar kendi huzurunu onemse. Başkası kırılmasın diye kendinden ödün verme. Gece başını yastığa koyduğunda vicdanen rahatsan senden mutlusu yoktur.

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok yanlış o anda müdahale bile edebilirdin samimisin madem kalacak kadar iyi sabretmişsin ben kavga ederdim büyk ihtimal

0|0
    0|0
    • zaten sonra suratım asıldı baya. bana dedi iyi misin. durgunlaştın dedi. ne diyim artık yattım uyudum.

• Kesinlikle herzaman herkese tavrın duruşun olsun :) iiyice gaza getirmiş çirkef bisey hissettim kendimi 😅ama gerçekleri hayatın sessiz nazik insanlara kıyamıyorum

• yok zaten ben biri bana hak verince mutlu oluyorum öyle düşünme :D ama bu özgüvensizlikten dolayı psikolojik destek alıcam zaten. gerçekten ihtiyacım var

Yükleniyor...